Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vonalkód olvasót hogy lehet...

A vonalkód olvasót hogy lehet brávenni arra, hogy ö betűk helyett nullát olvasson be?

Figyelt kérdés
Elméletileg át kellen programozni, nem drivert telepíteni, addig is eljutottam, hogy valami 'ALT funtion on' tartalmú vezérlő vonalkódot kellene keresni, de nincs a könyvében ilyen. A cucc teljesen noname, szóval a gyártó oldalát se tudom megkersni, h okosabb legyek.
2012. nov. 12. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a témában, de biztosan sokat segítenél azoknak, akik tudják, hogy miről van szó, ha leírnád, hogy milyen típusú vonalkód olvasó és milyen programmal olvasod be (a szocializmusnak vége, ahol egy célra egy eszközt lehet csak kapni)
2012. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:
Jó lenne még tudni a vonalkód kódolását is.
2012. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Hát ezért nem szokás a legnonamebbet használni.

Amúgy elvileg ezeknél a kódolvasóknál azt a megoldást szokták használni, hogy megy a billentyűzet kiosztás szépen ANGOL-ra, mert ott jó helyen van a billentyűzeten a nulla.

2012. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1,Nem én vettem az olvasót, munkahelyi cuccról van szó, csak a kedves hozzáértő kolléga egy hete sz@rik segíteni megcsinálni.

2,Angol billentyűzetet nem tudok használni, szükségem van az ékezetes karakterekre.

3, Egy azaz egy darab füzetkém van, tele vonalkódokkal, programról gyártóról semmi infó benne.

Bocs, azt hittem egyszerűbb...

2012. nov. 13. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!