Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tablet tisztítása?

Tablet tisztítása?

Figyelt kérdés
Ti mivel takarítjátok a tablet kijelzőjét? Nekem egy hete van meg a gép, de nem tudom normálisan megtisztítani, maszatos marad. Mikroszálas optikai kendővel próbáltam, amit az LCD tévéhez adtak. Lehet kapni 4-5 ezerért tisztitófolyadékot, de állítólag abban is csak mosódzer meg víz van.

2012. nov. 12. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
szemüvegtörlő, ami vagy textil vagy szarvasbőr, én utóbbit használom ugyanis az üveghez az való.
2012. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szemüvegtörlő tökéletes, vagy a mostanában már bármelyik hipermarketben párszáz forintért kapható mikroszálas törlőkendők nagyon jók, még szárazon, tisztítószer nélkül is; ill. webshopokban vannak még tisztítószer-kendő szettek egészen elérhető áron, de egy sima - még olcsóbb - ablaktisztító folyadékok, amik ugyancsak jók erre a célra (tapasztalat).
2016. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocsi, a végét összezagyváltam, de a lényeg érthető, remélem... szal lényeg, hogy bármi oké, ami egy szemüveg tisztításához, vagy szimpla ablakpucoláshoz használatos, nem kell túlbonyolítani :)
2016. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!