Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok ehhez a konfighoz?

Mit szóltok ehhez a konfighoz?

Figyelt kérdés

Alaplap: MSI B75MA-E33

Processzor: Intel i5-3470 (4 mag, 3,60 Ghz)

Videókártya: AMD Radeon HD 7750

RAM: 8GB KIngston DDR3 1333Mhz

Tápegység: Cooler Master 500 W

Gépház: Cooler Master Midi Tower (a tápegység a gépházzal együtt van)

Össz ár (OS nincs):160.000 Ft

(a gép vadiúj, a bolt által összerakott)



2012. nov. 13. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Játékra a tied és az egyesé egyáltalán nem jó... Ajánlom az egyik jobbat...
2012. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"ez a konfig még aránytalanabb,

a proci rosszabb, de a vga jobb, "

Japp, ez a baj a tiéddel, túl nagy proci, kicsi VGA. Az ilyent hívják ordas nagy VGA limitnek. 8 GB RAM felesleges, de szerintem már a következő fizetés/zsebpénz több annál, mint hogy abba az 5k-ba gebedj bele, amit később még ráköltesz, ha annyira kell. A CM tápok közt akad jó, de nem hinném, hogy azok a házzal együtt járnak.

2012. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kössz a konfigokat, tegnap este óta csak most jutottam géphez. Még csak egy kérdés: Egy i5 processzor összeillene egy hd 7850-el vagy mégis inkább az FX-6100-at raknátok bele. Bocs h tegnap este óta nem írttam, de elég sokat kell tanulnom :(
2012. nov. 14. 16:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed és csak játszani akarsz, i5. Kevésszálas alklmazásokban veri az FX-et.
2012. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!