Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadozik az egész gépem?

Miért akadozik az egész gépem?

Figyelt kérdés

Igazából mindegy mit csinálok rajta... videót nézek, akadozik, (még a hang is beakad kb másodpercenként, zenét hallgatok, akadozik, játszok akadozik, de még akkor is ha semmit nem-csinálok, csak az egeret mozgatom, akkor is (pedig akkor 1 program sincs megnyitva).


Ez új dolog, mert 2-3 napja meg semmi baja nemvolt. Olyan 2 hete szétszedtem a gépem, és kitisztítottam, de vissza is raktam... meghat ezt régen is csináltam, és sose volt ebből gond, úgyhogy erősen kétlem, hogy ez lenne az oka.


Szóval amint bekapcsolom a gépem, rögtön akadozik. Automatikusan induló program mindössze egy van, az Avast. És elvileg nincs vírus a gépen.


Ez a gép már elég régi, már nem is tudom, olyan 4-5 éve kaphattam, akkor volt 90.000.-Ft. A configot nem-tudom, fotóztam egy ilyet, ez biztos mond valamit a hozzá értőknek:

[link]


VGA: ATI Radeon HD 4600 Series


Szóval tényleg nem-tudom mi-történhetett hirtelen, de így elég nyögvenyelős az egész gép működése.


Mindenesetre köszönöm szépen a segítséget, és minden jót!


2012. nov. 14. 15:57
 1/5 Rasta Joint ***** válasza:
Lehet, hogy tele lett a merevlemez sok "szeméttel". Ajánlok egy Windows reinstallt:)
2012. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél benne biztos, hogy nincs vírusod. Az Avastot pedig mielőbb cseréld le, nem sok hasznát veszed. Kaspersky, NOD, AVG, inkább ezeket használd. A reinstall elsődleges megoldásként jó, ha utána is akadozik, akkor hardveres probléma.
2012. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon odafigyelek arra, hogy a lehető legkevesebb dolog legyen rajta. Tényleg csak az amit használok. 500 gigás winchester van benne, ebből az 500-ból 405 szabad. Szóval tényleg rendszeresen nézem, hogy mit törölhetek. Meg a Windows (7) is kevesebb mint egy éve lett felrakva.

Ezektől függetlenül simán meglehet, hogy egy újratelepítés helyrerázná a dolgokat.

2012. nov. 14. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha levetted a procci hűtést is tisztításkor akkor meglehet

hogy ferdén van rajta

2012. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" Ne legyél benne biztos, hogy nincs vírusod. Az Avastot pedig mielőbb cseréld le, nem sok hasznát veszed. Kaspersky, NOD, AVG, inkább ezeket használd. "

2 év alatt egyetlen vírust engedett be az Avast, ami is éppen csak a parancsikonokat dúlta össze az asztalon, és azt is gyakorlatilag én engedtem be, pedig az Avast szólt. NOD-dal kicsit több a rossz tapasztalatom, AVG-vel nincsen, Kaperskyről viszont elmondhatom, hogy a piac egyik legjobbja, ha nem a legjobbja. Én azért nem cserélném le az Avastot, ha jól bevált.

"Ha levetted a procci hűtést is tisztításkor akkor meglehet

hogy ferdén van rajta"

Két hete volt a tisztítás, és 2 napja van a gond. Kétlem, hogy összefügg, persze lehet, hogy tévedek.

2012. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!