Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudok valahogy törölni nem...

Tudok valahogy törölni nem újraírható DVD-ről fájlokat? Infók lent.

Figyelt kérdés

Egy nem újraírható DVD-re véletlenül írtam olyan fájlokat véletlenül, amelyek nem kellenek (és vannak olyanok is amelyek kellenek). Ha simán delete-t nyomok,kiírja,hogy írásvédett a DVD. Le tudom szedni valahogy ezt az írásvédettséget,vagy valamilyen más módszerrel le tudom törölni a fájlokat a DVD-ről.

Tudom,hogy nem tudok a helyére már írni semmit,de törölni sem lehet ??

Ja és a DVD +R es hátha ez számít valamit

Előre is köszi!!


2009. aug. 14. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag bele lettek égetve az adatok, nem tudod sajnos letörölni. Fellülírni akár lehetne, de kétlem hogy olvasható maradna a lemez -ha netán sikerülne is, és olvasható lenne, a "fellülégetett" rész után biztos nem olvasna stabilan.

Az ilyet kézzel tudom elképzelni, mondjuk filccel, tűvel, de remélem nyilvánvaló, hogy értelmetlen. Inkább akaszd fel a lemezt a karácsonyfára majd, és írj helyette egy másikat.

2009. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem igen lehet. ~100 Ft egy üres DVD, írd ki újra.


Ha pedig minden infót törölni akarsz, ajánlom a mikrohullámú sütőt. Pár másodperc, és nem derülnek ki róla a titkaid ;)

2009. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ha többmenetes dvd írást kezdtél, és a következő írásnál nem olvastatod be a már lemezen lévő anyagot az író programmal...ekkor az előző anyagot nem fogja látni.
2009. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:d Smirgli

avagy csisazoloó papir :D


DVD r egyszer irható

DVD rw töbször irható re write

:)

2009. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Se írni nem tudsz rá, se törölni nem tudsz róla.


Ha nem akarod csak úgy kidobni, akkor törd ketté, úgy döbd ki.

2009. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!