Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a processzorról részlete...

Erről a processzorról részletes vélemény, esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyet szeretnék beújítani,és igazából arra is kíváncsi lennék hogy teljesítményben milyen különbség van az FX és a Phenom II 955 processzor között.Minden véleményt,tanácsot ,tapasztalatot meghallgatok!


2012. nov. 15. 13:19
 1/7 Bence Kocsis ***** válasza:
Ha Phenom II X4 955 BE procid van, akkor le ne cseréld. Én most cseréltem le az ugyanilyen procimat egy FX 8150-re de nem történt csoda...
2012. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha most 955-öd van,nem érdemes lecserélni.Ha nincs,és meg akarod venni ezt,játékra nem rossz,de kicsivel többért ott van az FX6100,ami jobb.
2012. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már lassan 1 éve van fx-4100 processzorom és eddig semmi problémám nem volt vele. Szépen dolgozik, a gyári hűtő hangja nem olyan vészes, jól is hűt. A 955 van az egyik barátomnak, a két processzor majdnem egy szinten van, a Phenom-ban egy kicsivel nagyobb a gyorsítót tár ha jól emlékszem, és azt is fel lehet húzni a barátomé 3,5GHz-n fut az is megbirkózik a mai programok zömével. Viszont ha fx processzor mellett döntesz jobb vétel lehet a 6xxx-es modellek egyike, nem sokkal drágábbak. Összességében én elégedett vagyok vele és a barátom is a Phenomjával.
2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem FX 4100 veszek :) Játszani szoktál?Milyen karid van?
2012. nov. 15. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég sokat játszom, tavaly amikor vettem a gépet, egy GDDR5-ös 1GB-os 6670 volt benne, de hibásnak tűnt így leváltottam egy 6770-re most is az van benne, és nagyon szépen visz minden játékot, FullHD tapasztalataim nincsenek, 1680*1050-es a maximum felbontás amin játszom, eddig nem sok játéknál kellett vissza vennem a grafikai beállításokat.
2012. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uh az akkor kurv@jó :) Köszi!
2012. nov. 15. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Videókártyából viszont jobban megéri már a 7xxx széria.
2012. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!