Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segitseg? Milyen videokartyat...

Segitseg? Milyen videokartyat csereljek a mar nem fiatalnak mondhato konfigomba?

Figyelt kérdés

csak is cs 1.6 es source hasznaltam, eddig lazan megvolt a fix 100 fps a jatekban, de most mar azert kezd egy picit loholni a gepezet...

ezert csak lehet egy alaplaphoz illo "uj" procit es videokartyat szeretnek bele szerelgetni... de leginkabb videokartya a lenyeg most...


a konfig:

alaplap: gigabyte GA-P31-DS3L s-series

csak is intel core 2 -es quad es 2-es duo procikat tudd vinni

jelenlegi videokartya: gigabyite geforce 8600 gt

ram: 2gb


ha lehet akkor segitsetek es ne azt irjatok hogy vegyel uj gepet, stb stb...


a felujitasat meg ugy kepzeltem hogy komolyabb proci huto meg video kartya huto, uj videokartya es meg max + 2gb ram, kesobb majd proci csere,


valaszotokat elore is !!!



#prolco
2012. nov. 15. 16:32
 1/3 A kérdező kommentje:
az alaplapnak semmi baja( szerintem legalabb is)
2012. nov. 15. 16:43
 2/3 Killer81 ***** válasza:

Ha jól látom ez egy intel 775 lap. Milyen proci is van most benne?

Pci-E -es vga-ból nagy a paletta. Esetleg 8800 gts vagy gtx de egy gtx 260 fölötti is nagy dolgokra képes egy izmosabb procival.

Èn COD2-zök és a korábbi E7400-as procimmal 3.1Ghz-re húzva volt úgy 350Fps. GTX260-al. Kicseréltem a procit egy E8500 procira ami alapból 3.16Ghz és húzás nélkül csak a proci cserétöl aminek már 3 helyett 6Mb cache memóriája lett...megnött az FPS-em 600-ra. Hütö Freezer 7 Pro

2012. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
es meg valami hasonlo videokartya?
2012. nov. 16. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!