Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet úgy egyesíteni két...

Lehet úgy egyesíteni két partíciót, hogy az egyiken van adat a másik tök üres?

Figyelt kérdés
Adott egy 500gb-os vinyó, egy 450-es és egy 40-es partícióval. A 40es üres (régen rendszer volt rajta), a 450gb-os partíción van 350 gb adat. Hogy tudom egyesíteni a két partíciót adatvesztés nélkül? Adatmentés más vinyóra nem megoldható.

2012. nov. 16. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Easeus partition managerrel próbáltam egyszer,de olyan sokáig tartott volna (kb 50-60óra) hogy nem bírtam végig várni. 250GB os vinyó esetében volt, 120GB adattal.

egy 15,vagy 20 GB os partíciót akartam beleilleszteni 225be.

Mivel a folyamatot megszakítottam sajnos adatvesztésem is lett jócskán.

2012. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ubuntu Live CD---->gparted--->40 gigásat törlöd--- >450-eset megnöveled.
2012. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második válaszoló ötlete lehet jó. Az ubuntu valóban tudja növelni a meglévő partíció méretét, de ezt még nem teszteltem soha. Majd írd le,hogy sikerült-e.
2012. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 40 GB-os törlése és a másik növelése jó megoldás és azt a WIN7 is tudja alapból...
2012. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!