Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szoltok ehez a konfighoz?

Mit szoltok ehez a konfighoz?

Figyelt kérdés

PROCI:AMD A8 X4 5500,Socket FM2,3.7Ghz/3.2Ghz,4MB,65W,es van benne beepitett videokartya a prociba HD7560D,760Mhz


ALAPLAP:Asus,F2A55-M LK FM2,AMD A55,2*DDR3/DVI.VGA/DUAL GRAPHICS


MEMORIA:DDR3 4GB 1600Mhz


HDD:500Gb-Satas


Tapegyseg:Chieftec CTB-500W


+DVD iro

+Haz

+max a prociba epitett videokartya melle veszek meg vga-t


De foleg mit szoltok a procihoz?



#AMDA8X8
2012. nov. 16. 13:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
27%
''intel fan..pff.'' na ezt nem is olvastam, maradjunk ennyiben.. Annyira intel fan vagyok hogy AMD procim van.:) hasonlo cipobe jarok a kerdezovel.. Nekem is csak 7-80am volt. De mai game-ekhez ennyi nem eleg.. En is csak egy amd x3ast tudtam szervalni, de vga-t ami kozepkategorias nem veszel 35k alatt.. Meg ha 1-2 ev mulva nem akarsz gepet cserelni az ujabb game-ek miatt, akkor hidd el kell az i5..:).. De majd meglatod! Jah, es jatekra nagyon is az intel kell.:D amd nem jobb jatekra.. Jo ha egy celeront hasonlitasz egy x2eshez ugy nyilvan jobb!:D
2012. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
6%

figyelj már játékra bőven jó az amd . én egy szóval sem mondtam hogy jobb processzorokat gyárt mint az intel.


1.játékra amd olcsóbb mint intel nem lesz teljesítménybeli különbség igazán

2.én nem mérek egy 4 magos amd.t egy 2 magos celeronhoz eleve nem egy szinten vannak .ezt sem tudom honnan szedted valószínűleg el vagy magadtól szállva.

3. ahogy láttad a kérdezőnek csak 70 ezer forintja van összesen alaplap,hdd,táp,dvd író,ház..


és akkor a te inteles elképzelésed jobb esetben is max 150 körül jönne ki .

máskor legalább értelmesen bírálj felül ne össze vissza írkálj minden zagyvaságot pls

2012. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
26%

még valami ha valaki játszani akar gamer szinten és nincs elég pénze még akkor is igaz ez a mondás..

minden játékhoz erős vga kell !!

nem pedig processzor !!

2012. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
0%

"En nem vennek olyan procit amiben van vga..:D "

Akkor valószínűleg gőzöd nincs a heterogén vonalról, de akkor legalább ne írj erről hülyeséget.

2012. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

eloszor is csak alaplap,proci es ram kell 70 k-bol tobbi mar megvan

hart te akkor mit szolsz a beepitet videokartyahoz?

2012. nov. 16. 16:34
 26/64 A kérdező kommentje:

vagy milyen procit ajanlotok 70 k ert alaplap+ram+procit

vagy megis intel?nekem intelhez huz jobban a szivem:D

2012. nov. 16. 16:42
 27/64 anonim ***** válasza:
39%
De nem erted.. En nem azt mondtam hogy sz*r az amd. Es attol hogy a kerdezonek 70k-ja van, attol az i5 erosebb, nemde?:) Mondom.. Nekem is annyim volt, de nem eleg ennyi egy gamer pchez. En se tudtam eros gepet rakni belole... Es amikor az i5os procit irtam 1.nek nemtudtam hogy mennyi penze van neki.. Es meg annyit, hogy a celeron es x2es szoveget arra mondtam, hogy egy amd nem lesz erosebb egy intelnel.. Max. ha egy celeront mersz ossze egy x2es amd-vel..:DD szolj ha nincs igazam! De annyi biztos, hogyha 70ert raksz gepet, 2 ev mulva nem fogja vinni az ujabb game-eket.. Max 15fps-el minimumon.:)) foleg akkor mar egesz alaplap vga ram procit kellesz cserelni.. Azert mert valtoznak a cuccok foglalatai. Hiaba volt nekem egy jo alaplapom, agp-s vga hellyel, a mai pcie. vga-k nem mennek bele!:) ez lesz par ev mulva is.. Gyujtene a kerdezo esetleg, plusz 50k-t es nem kene cserelni 2 ev mulva az egeszet...
2012. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
utolso valahogy tyeljesen igazad van nem akarok 2 ev mulva ujra gepre kolteni inkabb most beleadok egy kicsivel tobbet de tudom h jot veszek es birni fogja egy jo par evig a jatekokat
2012. nov. 16. 17:16
 29/64 A kérdező kommentje:
utolso kerdesem h Procesoare AMD FX X8 8150 vagy core i5?-egy arban vannak korulbelul:D
2012. nov. 16. 17:30
 30/64 anonim ***** válasza:
0%

"hart te akkor mit szolsz a beepitet videokartyahoz?"

Az APU vonal egyértelműen a jövő, az FM2 meg egy új, jövőképes platform.


"Es attol hogy a kerdezonek 70k-ja van, attol az i5 erosebb, nemde?:) "

De, de azt is értsd meg, hogy drágább is. Persze ha az IGP-ket nézzük, a 7660D lazán elveri a legerősebb intel IGP-t is(HD4000).

2012. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!