Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem értek pár dolgot a Speedfa...

Nem értek pár dolgot a Speedfan nevű programba. Valaki elmagyarázná? (KÉP)

Figyelt kérdés

Hogy van az hogy amikor bekapcsolom a gépet akkor egyből ez fogad???

itt a kép: [link]

Az AUX mindig 70 celsius fok felett van...és ha pár órát megy akkor kb 90ig megy fel.

Egyáltalán mi is az aux???

Meg mit jelképez a többi? Pld: MB, meg a CPU mert az kétszer van.... A Core 0- és 1et értem meg a HD0, meg a Sytemet is.

A multkor 5-5és fél óra játék után ez a kép fogadott a Speedfan-ban:

[link]

kicsit megijedtem mert kivülről is meleg volt a gép...

PC SPECS :

-Alaplap: ASUS P5G41T-M/USB3 (Chipset Intel G41 /ICH7) (DDR3)

-Processzor: Pentium(R) DUAL CORE E6500 CPU ,2.93 Ghz

-Videókártya: NVIDIA GeForce 9800GT , 1GB ,256bit (DDR3)

-Memória (RAM): 4GB Kingston 1333mhz (DDR3)

-Merevlemez (Hard): 120 GB

-DVD-ROM (CD-RW): márka LG

-Tápegység: 450 W


Esetleg kéne vegyek bele hűtést vagy mi az eljárás akkor ha felmelegedik nagyon???

viszont azon csodálkozom, hogy nyáron nem is melegedett fel ennyire.

Ha van ötletetek kérlek irjátok meg, és ha tudtok akkor javasolhattok hűtést is:)

Köszönöm.



#speedfan.
2012. nov. 17. 13:06
 1/3 cianidetil ***** válasza:
AZ AUX a monitorozó chip nem használt kimenete ha nincs ellenállással lezárva, akkor mindig a maximumot mutatja. Ezzel nem kell foglalkozni.Ellenben a videokártyád gyárilag merülőforraló,pláne,ha meghajtod.Nem tudom milyen a házad,de lehet bele rakni 2 vetit.Egy ami befúj,egy ami kiszív.És esetleg a procit is újrapasztázhatod.Bár szerintem ezek az értékek még tűréshatáron belül vannak.
2012. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi h írtál.

megkérdezhetem a korod/nemet? és esetleg tudnánk beszélni máshol is ? írhatok privit?

2012. nov. 19. 19:13
 3/3 cianidetil ***** válasza:
Ha ide írsz privit válaszolok szívesen. :)
2012. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!