Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcx vagy ipon? úgy tudom...

Pcx vagy ipon? úgy tudom pcxen szeretik változtatni az árat annak elére amennyiért rendelte a személy és együk fel felvitték az árát az fogják elkérni nem pedig amennyiért megrendelte . Ez elég negativ információ nem?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:
tegyük *
2012. nov. 17. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megrendelsz valamit 10 ezerért, és következő nap felmegy az ára 15 ezerre akkor is 10 ezret fognak elkérni. Ha már valamit megrendeltél egy x összegért akkor többet nem kérhetnek el.
2012. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ez így van elég negatív infó.

Az iponnál nincs ilyen, én is úgy vettem külső hdd-t hogy vártam vártam egyszer vasárnap megláttam, hogy a piros és a fekete 29990 a kék meg 23400. Megrendeltem. Rá fél órával már 29990 volt az is.

Gondolom valaki észlelte a hibát :D de én 23-ért vittem el.

2012. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is inkább iponról rendelek. pcxről olvastam ilyen negativ véleményt ezért nem is fogok onnan rendelni még ha 1 ezressel ólcsóbb is lenne engem nem fognak csőbe húzni :D
2012. nov. 17. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettővel jó élményem volt, PCX-et olcsóbbnak találom, de 1 alkatrészért nem éri meg kockáztatni, ha nem akarsz.
2012. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!