Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor amibe egyben...

Processzor amibe egyben videokártya is van integrálva?

Figyelt kérdés
A gépemben ilyen processzor van: [link] Integrált AMD Radeon HD 7560D grafikus mag is van benne. Nekem azt mondták, a gép teljesítménye növelhető, ha berakok majd mellé egy külön videokártyát. Be is raktam egy ilyet: Nvidia N9500GT. A kérdésem, hogy a teljesítmény ezzel most így növelve is van, vagy kéne még valamit csinálnom azon kívül hogy csak beleraktam a kártyát a gépbe?
2012. nov. 17. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mert azzal nem megy hybrid crossfire-ban az az csak hd 6670 kártyával fog megnövelődni a teljesítmény ha veszel külön és abból is gddr5 típusút .
2012. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet dualban használni.

HD 6670 a legjobb amit tudsz.

A 6570 is jó.

2012. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amiről beszélsz,azt Hibryd Crossfire-nek hívják.De azzal a kártyával,amit beletettél nem fog működni,mert a HCF csak AMD Radeon HD6450/6570/6670-es VGA-kal működik. :)
2012. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom hogy a gép most melyiket használja? Mert a monitor most a belehelyezett külön videokártyára van kötve, és onnan jön a kép. Vagy ettől függetlenül még az integráltat használja a játékokhoz?
2012. nov. 17. 15:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Túl könnyű lett volna ez így :D
2012. nov. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!