Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD érdemes venni egy alacsony...

SSD érdemes venni egy alacsony ár kategóriás gépbe?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Direttore ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen árkategóriás a gép, mert későbbi erős gépben is fel lehet használni. Ami tény az, ha nem zavar az ára (mert valljuk be elég drága még a tárolókapacitáshoz képest), akkor mindenképpen érdemes. Legfőképpen rendszeres lemeznek, mert piszkosul gyorsak
2012. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy SSD azért eléggé megnyomja egy olcsó konfiguráció árát, a jobb 64GB-osak is 18 ezer körül vannak, viszont a gép reakcióidejét, a programok betöltési idejét és a telepítéseket nagyom meggyorsítja a merevlemezekhez képest. Ha neked megéri a kiadás ezért a pluszért, akkor érdemes.
2012. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem. Viszont azt már nem, hogy ha rendszer tároló egységnek kell, akkor miért kell 64 GB? Nem elég egy 16 GB?

Eléggé laikus vagyok ebben a témában :S

2012. nov. 18. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
64GB-nál kisebbet nem érdemes venni. 16 még a csupasz Win7-nek sem elég. És 40GB-os partícióra telepítettem először, néhány hónap után meg már majdnem kevés volt.
2012. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

XP t használnál rajta?

mert vista/7 nek kevés lesz 32GB is nagyon szükös és 40GB ost sem éri meg veni

ár/értékben anyira nem olcsók hogy megérnék

64GB meg már rendszeren kivül kiseb progranokra is elég szóval méret szerint ez a minimum ha erre nincs keret felesleges ssd vel foglakkoznod

a kisebbek azok nem rendszernek jók hanem netán fontos programoknak vagy csak gyorsító lemeznek

2012. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Amugy azért fontos a "nagy méret" hogy maradjon szabad hely rajta

optimális müködéséhez 20-40% szabad hely kel legyen rajta ? kb.

2012. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. SSD és HDD ugye használható együtt? Mert szerintem 18.000 HUF-ot akkor megér szerintem, hogy a rendszer és más kisebb programok gyorsabban fussanak rajta. A HDD pedig játékokra szánnám.
2012. nov. 18. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!