Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártya gyár...

Skynet2042 kérdése:

Melyik videokártya gyár gyártja a legminőségibb kártyákat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rosszat egyik sem gyárt, de amiben a leginkább érdemes megbízni, azok például a Saphire, ASUS, Zotac. Persze a teljesség igénye nélkül. Nem rosszabb az MSI, PowerColor, XFX és például VTX3D sem. Ami főleg az elsőbb kategóriában hajlamos spórolni az alkatrészminőségen, legalábbis nem túl rég alább adta, az a Gigabyte.
2012. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cianidetil ***** válasza:

Ezzel szerintem hatalmas vihart fogsz kavarni!Hamarosan ki fog törni az ATI-Nvidia háború!! XD

Ha érdemi választ szeretnél,javaslom nézz ki pár kártyát,és célirányosan kérdezd meg,melyik a jobb.Ellenkező esetben csak azt fogod látni,hogy valaki az Ati,és lesz aki az Nvidia pártját fogja.(ilyenkor a beszélgetés nem mentes a személyeskedésektől sem) És nem leszel okosabb. :)

2012. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 cianidetil ***** válasza:
Hopp,ezt benéztem.Félreértettem a kérdést.Az előttem szólónak igaza van gyártók szempontjából.Én személy szerint az Asus kártyákat szeretem,de a véleményem persze szubjektív.
2012. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!