Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a jobb...

Ezioo kérdése:

Miért nem működik a jobb analóg a gamepadomon?

Figyelt kérdés
Adott egy M-Tech mt-209 -es vibrációs gamepad. És a jobb analóg más funkciókat használ... ha felfelé tolom az analogot azt ugy észleli mintha az 1-es gombot nyomtam volna le leflé akkor 4-es gombnak látja stb... Van egy olyan progim ami xbox360 kontroller emulátor és ott se tudom beállitani se játékokon belül seholse.. van olyan játék ami egyáltalán nem is ismeri fel. A kar nem rossz mert akitől vettem annál tökéletesen müködött!!Valaki segitsen! Előre is Köszönöm!!

2012. nov. 19. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A PS2-es kontrollereken van Analog feliratú gomb, amivel lehet kapcsolni az analóg karokat analóg-digitális üzemmód szerint. A tiéden nincs hasonló funkcionalitású gombod?
2012. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pinnacle Game Profiler program sem ismeri fel a jobb oldali analog kart.. Valaki aki tud az segítsen kösssz!
2012. nov. 19. 13:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyan ugy néz ki mint egy PS2-es kar három szög kocka meg ilyenek vannak rajta. Persze van olyan gomb.. lenyomom és ugy se jó... csak a bal oldali analog müködik tökéletesen!! Jobb oldali az meg más funkicókkal üzemel.
2012. nov. 19. 13:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Valaki Segítsen kérem!!!!!!
2012. nov. 19. 14:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Minek van ez az oldal ha baszik mindenki írni/segíteni. Kössssz faszák vagytok!!!!
2012. nov. 20. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert talán a többieknek működik rendesen, másnak meg nincs értelmes hozzászólni valója.
2012. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olvastam már a neten fórumokonok.. és jelzem batya nem vagyok egyedül evvel a problémával... ;) Csak sajnos ahol ovastam ott írt mindenki minden félét csak azt nem ami kellene....
2012. nov. 20. 18:35
 8/8 HJancsi válasza:

Elég régi volt a kérdés, de hátha valakinek segít a válaszom...

Én is vettem egy ilyet, nálam soha nem is működött a középső 3 gomb. (Select, Analog, Start) Most volt egy kis időm szétszedtem, megtisztítottam acetonnal és fülpiszkával a középső gombok érintkezőpogácsáit és a nyákot is ahol a fésűs kialakítású vezetők(kapcsoló) vannak.

Összeraktam és most már szépen működik. Az Analog kapcsolót megnyomva a led is világít és mindkét kar analóg módon megy.

Valszeg összeszereléskor szépen összefogdosták a nyákot a zsíros kezükkel így soha nem is működött. :)

2014. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!