Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki leírná hogy a gépösszer...

Valaki leírná hogy a gépösszerakásnál figyelni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy van olyan hogy lehet kérni gépösszerakást bizonyos honlapokon. Ez a bajom. csak akkor lehet kérni, ha náluk veszem a dolgokat. Láttam olcsóbb honlapokon dolgokat amiket magamnak már kinéztem. A dolgokat megrendelem. A kérdésem a következő: 1: melyik alkatrésszel kezdjem. 2: tud valaki szakboltot vagy vmi ilyesmit, ahova beviszem a dolgokat és összerakják, vagy vki leírná az összeszerelés módját. Nagyjából össze tudnám rakni, csak nem tom hogy pl. az alaplapra a dolgokat kötni. A válaszokat előre is köszi.

2012. nov. 19. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne fogj bele,mert drága lesz a iskola pénz!
2012. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A videót már láttam. De azért kösz. De mibe ne kezdjek bele?
2012. nov. 19. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se csináltam sosem,aztán most úgy jött ki a dolog,hogy megérett a cserére az előző gépem,amit készen vettem a madarasból még 10 éve.Most viszont nem akartam kész gépet venni,mivel a külön alkatrészekből összeállított sokkal jobb és olcsóbb,így én is elkezdtem alkatrészek után vadászni,majd megfogalmazódott bennem,hogy én rakom majd össze,bár voltak kétségeim.Elkezdtem videókat nézegetni az összeszerelésről,olvasgattam,kérdezgettem és mikor megvoltak az alkatrészek,nekiláttam és láss csodát,összeállt a gép és azóta is működik.Így legalább tudom hogy is áll össze az egész és nem csak egy sima használati tárgy otthon:)
2012. nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Videókat én is nézek meg olvasgatok szóval elhatároztam hogy összerakom. Köszi a válaszokat. :)
2012. nov. 21. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá és no para:)
2012. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Thx
2012. nov. 22. 06:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2012. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!