Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás tábla pc garanciális...

Hibás tábla pc garanciális javítása mennyi időt vesz igénybe, szállítással együtt, ha Lengyelországba javítják?

Figyelt kérdés
A vásárlás után 5 nappal tönkrement (garanciás). Vissza vittem az üzletbe ahol azt mondták,hogy minimum 30 nap míg vissza kapom.Megkérdeztem,hogy mi van akkor ,ha mégsem érkezik vissza ennyi idő alatt.Erre azt mondták,hogy sajnos nem tudják megsürgetni,kb 50 nap alatt vissza szokott érni.Sajnos szervíz csak Lengyelországban van.Mondtam nekik nem szeretnék 3-4-5 hónapokat várni,mikor a garanciapíron az áll ,hogy a gyártó 21 napon belül szervizel vagy cseréli a terméket.Mennyi az a maximális idő ami alatt kérhetem a termék kicserélését vagy a vételárat?Meddig várathat az áruház?

2012. nov. 19. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, ha a márkáját se mondod meg????
2012. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szabad müszaki áruházbol venni dolgokat
2012. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kérdésre is tudna valaki válaszolni? Amúgy nem márkafüggő, csak lengyelbe van javítása.
2012. nov. 19. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:

30 40 nap minimum

nézd meg a szerzödést hogy nincs e lehetöség csere készülékre

2012. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 20. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:

csak még annyit hogy ez madargiszkán minden féle szutykot behoznak

5 napmulva elromlik és még várjon az ember 60 napot

2012. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az az érdekes hogy azt írták meg mondták h a gyártó, a szervíz csak lengyelbe van, közbe kiderült hogy miskolcon
2012. nov. 24. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem érdekes hanem időhúzás
2012. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!