Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Genius hangkártya megoldás...

Egy Genius hangkártya megoldást jelentene?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy Realtek alaplapi? hangkártyát használ a gépem,de ezzel egy agónia akármit is csinálni,próbálnék Fraps-el felvenni egy játékmenetet miközben beszélek alá,de a játék abnormálisan hangos,a beszédem meg kb. suttogásnak hallatszik,már 2 éve próbálkozom,hátha-hátha sikerül de semmi!Ki-be kapcsolgattam a sztereó keverőt,a mikrofont,próbáltam külön felvenni a hangot és a videót,részletről részletre kapcsolgatni mindenfélét 5000 Youtube videót megnéztem erről,de megoldást nem nagyon találtam,csak arra jöttem rá,hogy a realtek egy kalap szär...Gondolkozom egy párezer forintos Genius hangkártyában (Genius SM-LIVE value 5.1) ,azzal lehetne jobb?

2012. nov. 19. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

a sztereó keverő hangerejét vedd lentebb a mikrofonra meg kapcsold be a +20dB-es erősítést,(gain)

ha ez sem oldja meg akkor vegyél hangkártyát.

2012. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A sztereó keverő hangerejét nem lehet lejjebb venni,mert nincsen csúszka :S Egy sávon van a mikrofonnal...
2012. nov. 22. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!