Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyát keresek az...

Videokártyát keresek az alábbi konfighoz?

Figyelt kérdés

Az alaplap már megvan a többi még képlékeny minden tanácsot szívesen fogadok.

táp 400w elég lesz?

Játékra kell de a pénzügyi része meg van kötve max 90ezer.

alaplap:MSI 760GM-E51

proci:AMD Athlon II X2 270 3.4GHz AM3 de 22 ért már van X4

Video: 25000-ig

Merevlemez:Hitachi 500GB 7200rpm SATA II

Memória: Corsair Vengeance 2x 4GB DDR3 1600MHz

Táp:FSP Hexa 400W


2012. nov. 19. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
HD7750 gddr5, de cpu-ból legalább egy x3 mehet, ramból nem feltétlen kell 8GB.
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gerybeetle válasza:

[link]


Ez egy nagyon fasza kis oldal arra, hogy eldönthesd mekkora tápegység is kell neked. Előre is tervezhetsz benne, öregedést, és terhelést is állíthatsz.


Manapság semmivel nem tudod kihasználni ugyan a 8 giga ramot, de én mégis inkább vennék 8 gigát, mert a 4 lassan kevés lesz.


Én is a 7750-et ajánlanám ebben a kategóriában, de alternatíva lehet a gt 640 is. kb. azonos erősség, de a radeon technológiailag fejlettebb, és bár a gt640 elvileg kicsit gyorsabb (pixel rate és texel rate szempontból) mégis a játékokban a radeon magasabb fps értékeket hoz (az esetek többségében).

Játékhoz én inkább ráfordítanék egy kicsit többet egy x4-es procira, bár akármit csinálsz, a rendszered videokártya limitált lesz.

2012. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően a kalkulátorok használatát ellenzem. A gyártók által elnagyolt fogyasztási értékeket adják szépen össze, az én gépem full fogyiját is több mint 100 wattal túlbecsüli.


" de alternatíva lehet a gt 640 is. kb. azonos erősség, "

A GTX 650 ami kb azonos erősség.


" és bár a gt640 elvileg kicsit gyorsabb (pixel rate és texel rate szempontból) "

Ja, hogy hwcompare-on művelődtél e téren. Akkor mindegy is.

2012. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!