Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell magyarra állítani a...

Hogy kell magyarra állítani a tablet pc usb-s billentyűzetét?

Figyelt kérdés

Atab7 android-4 usb-s billentyűzete típusa ismeretlen magyar ékezetes gombjai relációkat ír az angól megfelelő alapján!

ezt szeretném átállítani magyarra hogy az ékezetek ékezeteket írjon!



2012. nov. 21. 17:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Időközben megtaláltam a megoldást. Leírom, ha valaki a Googlén át idetalál, tudja mit kell csinálni.


Telepíteni kell a Play áruházból a AnySoftKeyboard és Magyar AnySoft Keyboard programokat. Ez után be kell rakni a beállítások/nyelv és bevitel részében ezt alapértelmezettként, majd ennek a beállításaiban be kell pipálni a Magyar (tablet) mezőt és ki kell venni a többiből a pipát.

Ez után lesz már ékezet.

2012. nov. 21. 19:14
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Most vettem egy 80 gombos, magyar ékezetes betűkkel ellátott billentyűzetet, de sajnos nem működik sehogy sem.

[link]

(ilyet)

Bepipáltam egyedülinek a Magyar (tablet) funkciót és így se jó. Már kipróbáltam a lehetőségeket a billentyűzetmintáknál, de eddig ugyanúgy az angol megfelelőit írja az ékezetes betűknek.

Szerinted melyik mintát használjam, hogy működjön?

Bocsánat, hogy ide írok, de eddig sajnos nem sikerült megoldást találnom...

Előre is köszönöm a választ!

2014. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagyon köszönöm az infót, sikerült beállítanom :)
2014. júl. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!