Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A chieftec tápegységek hamar...

A chieftec tápegységek hamar el romlanak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy hamar elromlik benne a venti meg hogy trapára megy igaz ez?

2012. nov. 21. 22:30
 1/7 Komplikato ***** válasza:
A szemen szedett hülyeség nem fejezi ki eléggé mekkora marhaság ez. Hamar tönkremenős széria egy ezer éve forgalmazott Delta beles 340/420-as tápot érintett, azóta kifejezetten rossz szériáról nem is hallottam. (De akkor azt 4 másik márkás gyártó is megszívta.)
2012. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ilyen rémhír bármelyik tápról terjeszthetö lehet.

Chieftec re ez általanoságban nem igaz de még kisebb körben sem halottam róla.

Elégé ajánlott márka. CTG típúsa kiemlten.

2012. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jól hallottad. Az egyik legjobb minőségű tápegységről van szó. Én iArena GPA500S8-at használok a Chieftecből. Szép darab a CTG csak 1mm-el van feljebb.
2012. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

"Az egyik legjobb minőségű tápegységről van szó."

Még jó, hogy a Chieftec nem gyárt tápot csak címkéz. Az meg még jobb, hogy a legjobb minőségtől)Corsair AXi, Seasonic Platinum, Enermax Platimax)messze vannak.

2012. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Én iArena GPA500S8-at használok a Chieftecből. Szép darab a CTG csak 1mm-el van feljebb."


Hát nem,nagyon nem.

2012. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen,nagyon igen nem sokkal jobb egy CTG mint egy Iarena.
2012. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hát igen,nagyon igen nem sokkal jobb egy CTG mint egy Iarena."


Sose fogom megérteni ezt.Miért nem lehet elfogadni azt,amit mások mondanak és az úgy is van?Nem lehet megérteni,hogy a iArena nagyon gyenge alkatrészeket kapott, 12volton is gyenge.Nem a legjobban sikerült széria.Attól,még hogy neked az van,és meg vagy vele elégedve,nem kell isteníteni azt a tápot.

2012. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!