Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik érné meg...

Szerintetek melyik érné meg jobban? Vegyek egy tesco- s gépet 65 körül ujjonan vagy egy használtat 25 - 30 körül? Csak netezésre kell facebook film nézés stb viszont minden nap használatba lenne kb napi 10 -12orát?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. 40-50 körül összerakni alkatrészekből egy tescos tudású gépet minőségibb alkatrészekből.
2012. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül a hardverapro.hu-n vannak jó gépek olcsón, ne tescoba vegyél selejtes gépet. Nem éri meg.
2012. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65 körül már egy egész korrekt és stabil netes gépet össze lehet rakni,amin HD filmeket is tudsz nézni,még akár konvertálhatsz is,dolgozhatsz is vele,később meg egy komolyabb videókarival játékok is mehetnek.
2012. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tescoba NEM veszünk számítógépet

mert ha kis nyűg van vele nem nyúlhatsz bele

kvázi vissza kell vinned

elküldik bevizsgálják 30 nap mulva vissza jőn elromlik bevizsgálják

stb stb



[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
2012. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézegettem a gépösszerakós oldalakat(mostanában amúgy is nagyon sokat bújtam,mivel én is most raktam össze magamnak egy vasat) és azt a következtetést vontam le,hogy egy vadiúj olyan gép,amibe azért benne van a későbbi fejleszthetőség lehetősége olyan 70körül lenne.De akkor az már nem egy gyenge,grafikai maggal is rendelkező processzort tartalmazna(így átmenetileg nem kellene videókártyát venned) és olyan alaplapra lennének a különféle alkatrészek szerelve,mely 4 memória slotot is tartalmaz,így ott is ott van a későbbi bővítési lehetőség,már van rajtuk USB3 kimenet,DVi is.

Természetesen lehet használtan is gépet venni(én is eladom majd az eddig használt gépem),de 25-30 körül túl komoly gép még használtan sem lesz,aki meg olyan 60-70-et kér el használtan egy gépért általában túlárazza a tudásához képest.Én is örültem volna ha pl 60-ért már egy minimum i3-as,de inkább i5-ös gépet tudtam volna venni,de ez csak egy álom maradt,így maradt az új összerakás:)

2012. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

értem köszönöm szépen a lényeget elfelejtettem nem tervezek vele hosszú távra "csak" 7 hónapig a mostani gépem tàpja tönkre ment és szinte mindent kinyirt most is telefonrol netezek de igy elég problémás ezért gondolkkodtam egy ideglenes gép beszerzésén amig nemtudok normàlisat venni szét néztem neten és 20 alatt / körül is elég elfogadhatóak vannak lehet beprobálkozok egy olyannal pl ez 18 ért : 3.000 ghz proci 1 gb ram 80gb vinyo dvd meg hajto 128mb vidikari

frissen telepitve xp vel

2012. nov. 22. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:

20-30 körül sok-sok P4-es,vannak annak megfelelő AMD-s vasat fogsz találni,az enyém is ilyen.AMD Sempron 3000+

1,5 Giga DDR memória,ASUS alaplap, Sapphire Radeon 9600-as 256Mb videókártya, 160Gigás vinyó, 1LG és 1 Asus DVD író, 300W-os táp,kártyaolvasó,összes telepítővel,Win 7-el.

2012. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha közel laksz megnézem
2012. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha később úgyis vennél vmit,akkor meg lehet érdemes befektetni,mint egy nagyon olcsó átmeneti vasat venni:)
2012. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!