Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb processzor?

Melyik a jobb processzor?

Figyelt kérdés

1.Intel Core i3 2130 3.4GHz


2.AMD Phenom II X6 1045T 2.7GHz



2012. nov. 22. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
AMD
2012. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Az attól függ mire használod, de mind AMD mind Intel oldalról mást választanék ebben az árban.
2012. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az intel szériákban annyi a "pláne", hogy több szálon futó HTT-s procik, és még túl is van árazva, sok értelme van annak a "8magos" i7procinak ha csak 4mag fizikai benne. az amd viszont mind fizikai mag. ez a nem mindegy
2012. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a magok száma a lényeg,hanem a technológia és nem utolsó sorban a programok,melyek használják azt.Hiába van 8 magos procid,ha egy adott program nem tudja kezelni.Nekem pl i3-asom van a cégnél is,meg otthon is és nagyon szépen teszi a dolgát,egyik volt kollegám 4 magos AMD-je meg időközönként fagyogat,úgy dolgozik,mint egy egymagos,ő is értetlenül szemléli sokszor.Szóval kinek mi válik be.
2012. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg hát vannak típushibák is :) . meg ez , hogy mi mit támogat arról annyit, hogy 2008ban mikor vettem a gépet, 4magost akartam, de néhány ember lebeszélt róla, mert , hogy áá nem támogatja semmi, nem kell az oda. 2magost vettem. jobb lett volna ha a quad core-t veszem ... szóval. több a jobb
2012. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az i3nak szerintem erösebb magonként, de abban csak 2 van, mig az amdban 6.


Szoval ha játszani akarsz, és ha 5-6 évig nam akarsz processzort cserélni, akkor amd.

2012. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!