Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban egy Intel Core...

Laptopban egy Intel Core i5-3210M Dual Core Processor mellet elmenének az ujjab játékok HD felbontáson?

Figyelt kérdés

8GB 1600MHz RAM mellet

Nvidia GeForce GTX 660M 2GB DDR5

1366x768 felbontáson

Windows 7 Ultimate x64

Mellet elindulnának ilyen játékok MAX-on mint pl. BF3,CoD 7-8-9,NFS Most Wanted (2012),Dishonored,Medal of Honor Warfighter.....

A Proci 2 Magos 4 szállas,és 2,5GHz + overclockolnám egy kicsit a CPU-t(3,1GHz-ra) is és a GPU-t is.



2012. nov. 22. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
laptopnál szerintem felejtsd el az overclockot... játékra laptop nem való.
2012. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

elsövel abban egyetértek hogy OC t felejtsd el még ha extra aktiv hütöpadot is használsz hozzá persze ez te dolgod


jó kell legyen OC nélkül is ez már játékokhoz OC van meg sok javulást nem fogsz elérni csak igazából ""romlást a laptop hardverelemeiben""...

2012. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* van = val


[link]

2012. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jovan emberek má ebből ölegem van "a laptop nem játékra való" Asus REPUBLIK OF GAMERS,amugy is azért kell notebook mert kollégiumban vagyok hétköznaponta és csak hétvégén tudok az asztalin gémelni,az oc amugy a hevrom overc. a cpu-t és máig stabilan fut 1,9GHz -ről 2,4Ghz-re Acer Aspireja van neki!
2012. nov. 22. 22:04
 5/8 A kérdező kommentje:
amugy a notebook check-el meg ki lehet törölni a nemes feledet mert a játékoknál az fps nem csak a graftol hanem a CPU-től a RAmtól....-tól függ,szval lehet van egy gép amibe van egy Nvidia GeForce GTX 690,és van mellé 2GB-ram,és egy Intel i3 Sandy Bridge,na gyerekem akkor az a GTX mehet ki a kukába mert alig lesz meg neki a 20fps akármelyik régi játékban!
2012. nov. 22. 22:06
 6/8 anonim válasza:
Szerintem jó lesz. A laptop játékra meg nem való megjegyzés meg baromság. Én két éve vettem egy Acer laptopot i3-as procival, Nvidia Geforce Gt320m videókártyával. És minden játékkal tudok játszani. A Napoleon total War is simán fut. Nekem ennyi pont elég.
2012. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

HD felbontásban simán tudsz vele játszani.

Nekem egy Acer Aspire E1-571G laptopom van, core i3 3110m, nvidia geforce gt620m, és 8 gb ddr3 ram van benne, tavaly decemberben kaptam ballagási ajándékként, és minden játék fut rajta HD-ban.

2013. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Amúgy ez hülyeség, hogy a laptop nem játékra való.

Akkor egyáltalán minek tesztelnek rajtuk játékokat?

Vannak kifejezetten játékokra szánt gamer laptopok.

De amibe core i széria van, azokkal simán lehet játszani, leszámítva azt a hd 4000-es grafikus kártyát...az nem játékra való.

2013. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!