Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fagyogat a gépem, ami 2-3éves....

Fagyogat a gépem, ami 2-3éves.2.8as 1.5gb ram,256videókari. Mi lehet a baj? Túl meleg? Videókártya?

Figyelt kérdés
Fagyogat a gépem. Miközben használom 1et dinggel (win7 hibajelzés), majd befagy annyit tudok még tenni hogy rá tudok lassan menni az újraindításra, de mikor ismét betölti a windows-t akkor a win logós kép el van torzulva. Nem tudom mi lehet videókari? Biosban megnéztem a cpu hőfokát 62fokot mutat. Mi lehet a baj?

2012. nov. 22. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a 2.8-as? Tudom hogy proci, de pontosan milyen?
2012. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

62°C terhelés nélkül? Az tényleg nagyon meleg. Próbáltad már a hűtőbordákat (ha léghűtéses) kitakarítani?


#1.-es 2.8 a CPU órajele GHz-ben.

2012. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
celeron 2.8ghz...lehet hogy akkor azért csinálja mert túlmelegszik? melyik hűtőborda? nem inkább a vnetilátort ami az alaplapon van?
2012. nov. 22. 23:57
 4/6 lambo96 ***** válasza:

A procihűtőt kéne kitakarítanod.

Nem ártana bele még +1 venti

2012. nov. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd le a processzor hűtőjét (bordástól) És fújd ki belőle a port/koszt egy kompresszorral vag ha nincs végső esetben erős tüdővel. Újra is kéne pasztázni azt a procit (ha már leveszed a hűtőt), letakarítud a régit (a prociról és a bordáról is) és egy borsónyit szétkensz a procin, visszarakod a hűtőt és nézed a hőmérsékleteket. Az a 62 fok terhelésnél legyen! (paszta max egy ezres. és több alkalomra elég, vagy újrapasztázhatsz mást is)
2012. nov. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! holnap meg is csinálom..
2012. nov. 24. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!