Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapi videókártya kiiktatása?

Alaplapi videókártya kiiktatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szarakszik a videókártyám csatlakozása és arra lennék kíváncsi,hogy lehet e olyat csinálni,hogy az alaplai videókártyát kiktatom és a rendes vidikártyámat rakom be elsődleges kártyának??Nagyon fontos lenne.Az eszközkezelőben jelenleg csak az alaplapit ismeri fel és a home everest is úgyhogy nem tudtam rájönni mi lehet a baja ... nem hajlandó képet adni de meg akarok bizonyosodni mindenről és a végére hagyom azt a tényt hogy kinyíródott ... szóval kérdem hogy ki lehet e iktatni az alaplapit hogy a rendes kártya legyen előnyben??

2012. nov. 24. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utólag berakott kártya drájverét is le kellene tölteni, aztán -esetleg- a BIOS-ban letiltani az alaplapi kártyát.
2012. nov. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A driver fent van ... amit eddig használtam és úgy jó volt csak most kezdett el baszkódni de fogalmam sincs mi a baj ... az is felmerült bennem,hogy az a fehér csatlakozó ami a monitorhoz van az baszódott el ... de nem merem letiltani az alaplapit mert jelenleg nuku képet ad a rendes vidikártya és ha letiltom az alaplapit nem látok semmit és gyakorlatilag elbaszom az egész gépet ...
2012. nov. 24. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el szakihoz ha nem értesz hozzá, mert addig piszkálod, hogy úgy is ott köt ki a gép. Ha most elviszed legalább megspórolsz 1-2 napot / hetet.
2012. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 3000 Ft ér meg csinálom
2012. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már rájöttem hogy kuka a vidikártyának ... mind1 majd kicserélem azért kösz
2012. nov. 24. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2012. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!