Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC, ez így jó lesz?!...

Gamer PC, ez így jó lesz?! (bövv lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt egy előző témám amihez 14-en szoltak hozzá és nagyon jó tanácsokat kaptam és így amit mondtak kcisit csoportosítottam és amit összeraktak és ami a legjobban tetszett leírom ,ide ,hogy szerintetek-is jó nincs benne semmi malőr.


Alaplap:ASRock 970 Extreme3 VAGY ASUS P8Z77-V LX

Szerintetek meik legyen?!Tudom ,hogy kicsit drágább a P8-de annyival jobb is?Vagy játékokban ez a kis különbség nem számít?Meikeket ajánlotok?Esetleg ti tudtok jobbat nagyából ennyiért?

Videókártya:Sapphire HD7950 3GB GDDR5 OC.

Szerintem ez elég jó.

Processzor:AMD Bulldozer x8 FX-8120 3.1GHz AM3+

Passzol teljesen a videókártyához?Elég jó?!Esetleg ti tudtok ennyiért kb jobbat ?!Vagy nagyon megéri jobbra beruházni?!

Hütő:Arctic Freezer I30 nagyon jókat mondanak róla,és szeretnék nem olyan sok pénzért egy jó hütőt mert az AMD hűtésével is gond van és ,hogy biztos ami biztos.

Tápegység:Ebből nem vennék újat ami most van fejből nem vágom mien de 550W

RAM:8GB 1600MHz DDR3 ,azért 1600MHz mert többet nem tudnék játékokra kihasznnálni.


Merevlemez:Ilyenem van ,most lett cserélve nem rég.

ssd: ez van most még ban 300GB szabad hely a gépemen ,jó lenne egy de nem akarok feleslegesen költeni szoval nem veszek.



2012. nov. 24. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lap csak az ASRock lehet FX procival, az ASUS Intelhez van.


VGA, CPU jó lesz.


Freezer I30 is Intel foglalatra van, A30 AMD-s.

RAM rendben.


Mennyi pénzed van rá és mi kell?

2012. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha több konfigot összeraktak neked akkor te azokat ne csoportosítsd át tetszésed szerint mert akkor megint ott leszel, hogy össze nem illő cuccokat raksz egymás mellé ahogy Alex leírta. Vegyél egy komplett itt összerakott géped és ne variáld át...
2012. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Maximum 150-160 és a mostani játékokhoz,nem csak ,hogy vigye full grafon ,hanem legyen fps száma is jó.

ami nem kell:

táp,ssd,meverlemez,ház,hdd

2012. nov. 24. 11:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van?
2012. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
a processzor jó . a videokártya is nagyon jó sokáig elég lesz . alaplap-ból veheted az olcsóbbikat is játék terén semmi jelentősége nem lesz és nincs . de a tápegység az nagyon fontos hogy ne valami noname legyen ha nem legalább egy belépőszintű minőségi táp . szval azt mindenképp olvasd le milyen típusú a tápod hogy megtúdhasuk
2012. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Huh majd utána nézek.valami jó tápot tudtok ajánlani 10max 15ezerért?
2012. nov. 24. 11:17
 7/15 anonim ***** válasza:

Chieftec CTG500

FSP Raider 550


Táp is legyen a 160 ezres gépben?

2012. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát igen,mert szeritem az enyém ilyen noname:./


szóval akkor ami kell:PROC,videókártya,táp,hütő,alaplap,RAM

ezek kellenek 150-max 160

és teljesen játékokra legyen ha lehet :-) köszönöm.

2012. nov. 24. 11:23
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

pcx.hu

2012. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ahha értem köszi Alex,.De személy szerint szeretném ha egy Sapphire HD7950 OC muzsikálna benne :-),.


Ha egy olyan lenne benne egy FX procira ,és nem egy i30 hütő hanem egy olyan ami AMD-re is jó ahhoz mit szólsz?

2012. nov. 24. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!