Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapba való elem lemerülése...

Sándor Tusz kérdése:

Alaplapba való elem lemerülése okozhat-e lassulás problémát akár windowson belül is?

Figyelt kérdés
Üdv! A haverom azt állítja, hogy elvileg belassult a számítógépe a windows futása közben is az elem merültebb állapota miatt. Utánaolvastam, de csak az én álláspontomat erősítettem meg (csak a biosnak van rá szüksége áramtalanított állapotban, hogy ne vesszenek el a beállítások és az idő).

#elem #alaplap #alaplapba való elem #alaplap elem
2012. nov. 24. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogy lasssul,miért tenné? a HDD-ről olvassa a processzor a rendszerinformációkat...butaság.:)
2012. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól tudod, a haverod nem ért hozzá. Az elem csak a BIOS "memóriáját" tartja életben amíg a gép nincs áram alatt. Semmi köze a futó oprendszerhez...
2012. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jóformán semmi köze a Windowshoz.


(Apropó jó, hogy eszembe juttatod, kb 1 éve lemerült az elem az alaplapomban, lassan cserélni kéne... Ha a haverod gondolatmenetét követné a számítógép, akkor nekem 1 éve nem is kéne, hogy működjön.)

2012. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!