Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapnál azt irja maximum...

Alaplapnál azt irja maximum memória 8 GB eddig mindnél ezt irta nem találtam az LGA 775-ös kategóriában olyat ami 16 GB-ot birna, ezt slotonként érti vagy ténylegesen a maximum, hogy ennyit bir el összesen?

Figyelt kérdés

Ha valaki tud mutatni olyan alaplapot ami DDR3-as 16GB memóriát fogad és Intel LGA 775-ös procit fogad, szóljon!

Köszönöm.



2012. nov. 25. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy pár, ami LGa 775ös és ddr3as foglalattal rendelkezik.

2012. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

[link]

Lap alján lévő táblázat szerint még a csúcs Intel chipsetek is 8GB-ot támogattak csak DDR3-ból, 16GB-ot DDR2-ből.

Vagy s775 Xeonhoz is jó szerver chipsetes lapot kell szerezni vagy utána járni, hogy volt NForce chipsetes normális alaplap, mert azok utolsó szériája 32GB-ot támogatott elvileg.

2012. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Hmmm. Tévedtem, az NForce 790i inteles chipset is 8GB-ot tudott csak. AMD vonalon volt a 32GB.
2012. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat, és 8 GB az mostanság elegendö mindenhez ? Gondolok itt Adobe Premierre, renderer normális érti a dolgát 8 GB ramal ?
2012. nov. 25. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!