Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fehér, miért nem indulnak el...

Fehér, miért nem indulnak el a játékok?

Figyelt kérdés
Akárhányszor mikor bekapcsolom a gépet csak a4. indításnál indulnak el a játékok. Az első három próbálkozásnál /wow/ betölti a launchert, rányomok, hogy play és ahol be kell írni a battle.netes adatokat hopp eltűnik a képernyő.. Vagy fehér lesz az egész vagy fekete és kiírja' No signal' van ilyen barna és 'rácsos' mintás. A win 7et nem rég tettem fel full jó verzió nem buherált+ telepítettem az ATI powercolor HD 4870 512MBos vga-ra a Catalyst 12.6os drivert+ DirectXet is telepítettem. Nem értem mi lehet a bay

2012. nov. 25. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
a videókártya és a monitor közötti csatlakozás nem jó
2012. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ellenőrizzem, hogy fixen csatlakozik a Monitor VGA-hoz? Amúgy megnéztem és 2 helyre is lehet csatlakoztatni a monitort
2012. nov. 25. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálj új csatlakozót venni, talán jó lesz
2012. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen mert a monitor csatlakozóján van +1 rátéve lehet aza hibás. Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 25. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!