Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan írjak CD-t?

Hogyan írjak CD-t?

Figyelt kérdés
Kiírtam zeneszámokat egy CD-re, de mikor megint betettem a lemezt a gépbe, üresnek jelezte. Megpróbáltam újra rátenni a fájlokat, de nem engedte. Mit csináljak? (1x írható CD)

2012. nov. 25. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
audio cd-be írd.
2012. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cianidetil ***** válasza:

Milyen programmal írtad ki?Neroval?Először másold be Win média player-rel a gépbe.Az letömöríti WAv formátumba.Utána keresd ki ezeket a wav fileokat és írd ki Neroval audio cd ként.Persze csak ,ha audio-t akarsz belőle.Ha mp3 at akkor konvertáld format factorival.Ez egy ingyenes progi,letölthető innen:

[link]

Akár hogy is,először mindig olvastasd be mediaplayerrel.Közvetlenül cd-ről nem fog menni.

2012. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen író programot használsz?
2012. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedd le a CDBurnerXP v4.4.0 Free (magyar)-t, és válaszd az Audio lemezt. Ezt minden egyszerű CD player viszi.


[link]

2012. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!