Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hp Deskjet 3050A-nak mi baja...

Hp Deskjet 3050A-nak mi baja lehet az eredeti, szinte új, fekete nyomtatópatronnal?

Figyelt kérdés
Amikor a nyomtatót vettem, hozzá adták a 2 patront. Installáltam a gépemre a hp programot, ki is próbáltam a scannert, meg a nyomtató is szuperált. Másnap hibaüzenet jött fel miszerint a fent felsorolt patronok (a fekete)sérültek vagy elromlottak, cserélejem ki őket újakra. Mi történhetett egyik napról a másikra, amitől elromlik egy eredeti új patron? Ennek már 2 hete kb. ma ismét kipróbáltam, és a színest is a "fent felsoroltak" közé helyezte. Kiszedtem mindkét patront, visszatettem őket. Utána már ismét csak a fekete volt "rossz". Ötletek?

2012. nov. 25. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz a patron :(
2012. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát attól tartok én is :(

Azért a továbbiakban várom a praktikákat, amit esetleg érdemes lenne megpróbálni.

2012. nov. 27. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy rossz de szerintem inkább az a baj hogy az az a patron amit vele adtak... mert amit vele adnak patronokat abban éppen csak annyi tinta van hogy kitudd próbálni... én annó vetten egy HP Descjet D1360 as egyszerű kis nyomtatót és asszem 4 vagy 5 lapot nyomtattunk ki vele ami színes is meg fekete is volt és már az utolsó kettőt eléggé csúnyán nyomtatta fakón meg a színek eltértek az eredetitől... nem tudtuk mi baja... és felhívtuk a HP Központot és ott mondták hogy nincs semmi baja a nyomtatónak hanem az van hogy alapból csak annyi tintát tesznek bele a gyárban hogy a felhasználó épp hogy csak kitudja vele próbálni... aztán vettem bele két új patront aztán azt is kihasználtuk majd még két újat és akkor találtam neten újra töltőt egy ilyen EquialInk RU48 asat... én ezzel töltöm ujra ha kifogy asszem van színesben is de mi csak a fekete patront használjuk... de nekem jobban tetszik ez ahogy ezzel a tintával nyomtat mint az eredijével meg az h sokkal olcsóbb 30 mili van benne és alig ezer forint... ha eredetit veszel abban meg csak 5 mili van és 4-5 ezer forint...
2012. dec. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]



vagy próbáld meg ezt...

2012. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!