Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az alaplapi...

Miért nem működik az alaplapi hangkártya?

Figyelt kérdés
Sziasztok! WIN7-em van és egyszer lefagyott a gép, majd restart és azóta ezt írja ki KÉP: [link] Próbáltam az alaplaphoz kapott cd-ről felrakni a drivert..akkor sem sikerült, töltöttem le a realtek oldalról, azzal sem..! Segítsetek!!!! Köszi!

2012. nov. 26. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert nem az van kiválasztva alapértelmezett eszkösznél! (szerintem) Bizonyosodj meg róla, a sajátgép baloldalon fent a sajátgépben keresd ezt a rendszer eszközök vagy valami hasonlót és a ha rányomsz akkor a megjelenő ablaknál válaszd a hardver fület és ott nézdmeg, hogy van-e illesztőprogframja meg ilyesmi, ha nem tudod kiválasztani, hogy az legyen az alap értelmezett akkor navárj valamit én sem értek.... Cmedia pci kártya és realtek hd integrált kártya?? vagy most mi?:D
2012. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
CMEDIA PCI hangkártya tökéletesen müködik, most raktam be a gépbe vissza, mert eddig az integrált REALTEK HD ADUIO volt bent ami nekem tökéletesen megfelelt, csak egyszer lefagyott a gép Traktor DJzés közben:D restart és azóta csinálja ezt az integrált kártya, próbáltam mindenféle drivert, R2.70 a legújabb felraktam, de semmi....
2012. nov. 26. 10:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan mintha pl egy PCI-os kártyát berakod, felrakod a drivert stb stb, után kiveszed, akkor is kiírja hogy a driver fent van csak épp nincs csatlakoztatva a hangkártya..csak ez nem pci. hogy kiveszem-beteszem hanem integrált, amit nem lehet csak úgy kivenni!
2012. nov. 26. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
reinstall sajnos, az orvosolná!
2012. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az is megvolt már! Közvetlen a fagyás és a sikertelen próbálkozások után, de reinstall után is kipróbáltam minden drivert, VISTÁ-sat WIN7-eset is legújabbat is régebbit is, de a helyzet ugyanúgy fenn áll :/
2012. nov. 26. 21:31
 6/7 anonim válasza:

helló kedves kérdező!

tudtad orvosolni a problémát? mert nekem is ez a bajom!

ha tudtad akkor leírnád hogyan orvosoltad?

2015. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, nem sikerült orvosolni. azóta laptopra váltottam.
2015. ápr. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!