Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell N5110 HDD cseréje garanci...

Dell N5110 HDD cseréje garanciavesztéssel járhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Notebook vásárlás előtt állok,és kinéztem egy Dell n5110 i7 es gépezetet....Felvettem az eladóval a kapcsolatot,majd hosszas beszélgetés után közölte,2 év nemzetközi garancia van még rá illetve a 640Gb-os winchestert 1000Gbosra bővítette....Én úgy tudom,hogy ha a HDD cserélve van,akkor ugrik a garancia! A kérdésem tehát az,hogy ez valóban így van? A HDD bővítéssel elveszítette a 2 év nemzetközi garanciát?

Elvileg egy számítástechnikai szaküzletben vásárolta a winchestert és ott helyben bele is tetette!


Várom válaszotokat!


Előre is köszönöm!


2012. nov. 26. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nincs lematricázva a winyó helye, akkor lehet cserélni, de ha baj van, vissza kell tenni az eredeti winyót és úgy küldeni, de benne van a papírjában, mi jár garanciavesztéssel, nem minden gyártónál van így. Ahol nincs matricázva, abban elvileg lehet cserélni.
2012. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,viszont nincsenek meg se a papírjai,se a doboza....Elvileg "Service Tag" alapján lehet garanciáztatni. A winchestert ami benne volt,ott hagyta az üzletben ahol vette a másikat!Beszámíttatta az újba!

Akkor gondolom most már végképp ugrott róla a garancia!

2012. nov. 26. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát így, hogy nincs papírja, nagyon necces, még a vásárlást sem tudod így igazolni, honnan szármozik.
2012. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!