Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "A Windows nem tudta végrehajt...

"A Windows nem tudta végrehajtani a formázást" című kategória Kingston 32 Gb pendrive. Ötletek?

Figyelt kérdés
Faterom most volt Indiában és hozott nekem a szülinapomra egy 32 gigás Kingston pendrive-ot. Bedugom a gépbe akkor kiírja hogy formázni kell a "lemezt" Formázás->katt->a windows nem tudta formázni a lemezt, sem NTFS sem FAT32 ben. Ha start menü számítógép kezelésre megyek ott látom a pedriveot RAW filerendszerben - ez gondolom a nyers, formáztalant jelenti - de sem unpartíícionálni nem tudom sem pedig formázni. Van esetleg valamilyen program vagy ilyesmi amivel meg lehetne oldani? Nagyon fontos lenne :/

2012. nov. 26. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, egy problémám akadt, el indítom adminisztrátorként, ezzel nincs semmi gond, benyomom hogy gyors formázás és "Failed to format device" szutykot kapok NTFS fáljrendszernél. FAT32-ben szintén gyors formázás, szintén FAILED. De ha nem a gyors formázásra megyek lehetséges hogy ez képes egész nap formázni?
2012. nov. 26. 15:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és adtam neki egy Labelt: F
2012. nov. 26. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
mennyibe került ? ebben az információból ki lehetne deríteni hogy igazi vagy valami hamis cucc
2012. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!