Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Maya 3d program milyen...

A Maya 3d program milyen videókártyát támogat? Illetve ha 3d-zni szeretnék, mire figyeljek leginkább gépösszerakáskor?

Figyelt kérdés
300.000 Ft-ból kellene valami erős gépet kigazdálkodnom, főképp 3d tervezéshez. Köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 26. 16:40
 1/2 Komplikato ***** válasza:
Én nagyon kedvelem a Radeon kártyákat, de mások tapasztalatai alapján bármilyen konfigot raksz össze mindenképpen valamilyen GeForce szériás kártyát vegyél. Maya-hoz és 3D Studiohoz legalább is.
2012. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sZamu válasza:
Nem tudom a videókártya mennyire számít, valahol olvastam hogy a CUDA-hoz felsőkategóriás Nvidia kártya a menő. A procid hasítson keményen, illetve legyen a lehető legtöbb ram-od. A monitorod legyen jó nagy, és nagyfelbontású, esetleg legyen két monitorod, ebbe a keretbe szerintem belefér.
2012. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!