Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnék 2 monitort és egy...

Hogy tudnék 2 monitort és egy hdtv-t rákötni egy Radeon HD 6870-es kártyára?

Figyelt kérdés

Most vettem ezt a kártyát, van rajta 2 DVI, 1 HDMI és 2 mini port. A két DVI-re rákötöttem a két monitoromat (az egyiket egy DVI-VGA átalakítóval), majd bekapcsolás után a HDMI-re rákötöttem a HDTV-t, de a Catalist nem érzékelte, csak a két monitort.


Ha viszont bekapcsolás előtt kötöm rá a TV-t a HDMI-re, akkor alapból az egyik monitor és a HDTV indul el, viszont ilyenkor meg a másik monitort nem látja (ami a DVI csatlakozón van).


MI lehet ennek az oka, és hogy lehetne megoldani, hogy mind a 3-at egyszerre lássa?


2012. nov. 26. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
3 eszközt nem fog kezelni külön így, a tv legyen kikapcsolva, ha a két monitor megy, és az egyik monitort nyomd ki, ha tvzel, Eyefinity nem működik így.
2012. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És akkor mindig újra kell indítanom a gépet? Mert ha csak ki be kapcsolgatom a monitorokat meg a tévét, attól nem ismeri fel.


Nekem elég volna, hogy a TV-n csak tükrözze valamelyik monitor tartalmát, csak ne kelljen ezért mindig újraindítani.


Vagy úgy nem lehet megoldani, hogy az alaplapon is van egy videochip és hdmi kimenet, ha annak is visszatelepíteném a szoftverét, és oda dugnám a tévét? Az HD 4200-as.

2012. nov. 26. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért újra kell indítani? Hmm, az vicces, nekem elég csak bekapcsolni az eszközt, és kész. Monitor letilt elsőnek, aztán tv bekapcs és megy. Egyszerre nem tud alaplapit és pci-e vga-t kezelni.
2012. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És ha a régi PCIe kártyámat raknám vissza, ami HD 3400-as?


Egyébként közben megtaláltam, hogy lehet rá több monitort is kötni a mini display portokon keresztül valami átalakítóval, csak amíg azt nem veszem meg, addig gondoltam ezt a megoldást. Csak nem tudom, hogy a 6870-hez felrakott Catalist meg driver fogja-e kezelni a 3400-as kártyát is.

2012. nov. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!