Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső winchester típusa?

Külső winchester típusa?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy WD külső winyóm és azt szeretném megtudni, hogy sima SATA vagy SATA2 csatlakozású, anélkül, hogy szétszedném. Van rá lehetőség? Gyártó oldalán nincs róla információ.



#SATA #külső_winchester
2012. nov. 27. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
gyenge a Röntgen generátoromban az elem, és még a térerő is ingadozik, úgy hogy szinte reménytelen a PONTOS típusinformáció megadása nélkül, használható diagnózist adni.
2012. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem is azt akartam, hogy mond meg milyen, hanem azt, hogy hogyan tudnám megnézni valamilyen szoftverrel. :D

wd my book2 essential edition 1tb usb2.0-s (már mindenhol csak usb3-asat látni)

2012. nov. 27. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

CristalDiscInfo

HD Sentinel

Hddlife Pro

HD Inspector Pro

CristalDiscInfo

vmelyiket, próbáltad már?

2012. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

HD sentinel elég részletes infókat ad, köszi.

Serial-ATA/300 az SATA vagy SATAII? Én úgy látom SATAII ( [link] de nem vagyok biztos benne. Elég korrekt kis winyót raktak bele akkor. 64megás puffer meg 7200rpm. És még mindig 100% a kondíció (2+ év után)

Viszont van egy régebbi 500 gigás winyóm, ahol 18% a kondíció és eléggé pirosban van. "Becsült hátralévő élettartam: 19 nap" Nem túl biztató :DDDDDDDDD Pedig semmi gondom nincs vele. Lehetséges, hogy azért van pirosban, mert alig van hely rajta? (17 giga).


"A lemez felületén található 129 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.

A szektorok javításának számából ítélve a lemez állapota több lépcsőben romlott." Ez ellen lehet valamit tenni?

2012. nov. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!