Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az apple gépek megérik az...

Az apple gépek megérik az árukat? Tényleg jók? Vagy csak az almát fizeted? Az Imac hogy viszi a játékokat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó áráért, nagyon gyenge hardverek vannak benne...
2012. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk az applenél azt nem értettem soha hogy mondjuk egy Iphone 4ben is 800 mhz es proci van és a mai játékokat viszi... Androidos telóknál ahhoz minimum 2 magos procik kellenek nem értem
2012. nov. 27. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:

IOS optimalizáltabb...

De szerintem túlárazott...

2012. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy éri meg.
2012. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon túlárazott készülékek, így az áruk miatt nem éri megvenni őket. Nem csak a készüléket kell megfizetni hanem a márkát is, de ez más márkáknál is jelen van csak nem ennyire kiemelten.

Ugyanakkor ha van rá kereted akkor csak ajánlani tudom. A hozzá készített programok zökkenőmentesen futnak, könnyű megtanulni a készülék kezelését (nem a programokét, bár azok között is van amelyiket könnyű).

2012. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Multigod97 ***** válasza:
Eléggé drágák, de most akkor hasonlítsd össze bármelyik másik laptoppal a házukat. A mai nem Apple laptopok főleg recsegős, roszz műanyagból készülnek (pl. Samsung Series 9), míg ezeknek alumínium házuk van. Akkor most menjünk be. Az iMac olyan képernyőt és hardware-et ad, mint semmelyik más hasonló gép. Persze vannak asztali "dobozos" PC, de azok nagyok, hangosak és a képernyő külön van, míg az iMacben minden egyben van. Mac Mini: akkor mutass nekem egy, akár hasonló méretű gépet (azt már nem írom, hogy hasonló tudással, mert eleve nem fogsz ilyen kicsi PC-t találni, amúgy 4 magos Intel i7 van bennük). MacBook Air: a Samsung Series 9 a vetélytársa, de kb. mindenben jobb nála (i5 vs i7, 128GB vs 512, 4GB vs 8GB) és más ultrabook sem ennyire jó és vékony. A MacPro: hát ez az, amiért én sem adnék ennyit. Tény és való, hogy 8TB HDD-t lehet belerakni, két videó kártya, 64GB RAM és egy Intel Xeon 12 magos társaságában, de ennyiért tényleg drága. És utoljára hagytam a MacBook Pro-t. A sima, nem Retinás modellek is elképesztően erősek, főleg a 15"-os, de a 13"-os sincs nagyon lemaradva. Viszont a Retinás modellek, mind a 13"-os, mind a 15"-os elképesztően bivaly gépek. Rettenetesen vékonyak, a 15"-osnak 1800x2880 a kijelző mérete, és abba a vékoyn gépbe bele tudtak tenni 768GB SSD-t, egy négy-magos (virtuálisan 8) Intel i7-est, ami 2.7GHz-n fut (fel lehet Turbózni 3.7-re), 16GB RAMot és egy NVidia 1GB-s videó kártyát. Hasonló géppel nem fogsz találkozni (persze vannak, amiknek ilyen specifikációjuk van, de azokat meg külön kamionnal kell hordozni). Szóval szerintem, ha van rá elég pénzed, mindenképpen megérik, de egy kicsit tényleg drágák. (Egy 15"-os Retinás MacBook-ról küldve)
2012. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy időben mindent utáltam amin alma volt vagy apple-nek hívták vagy osx ios-t tartalmazott. És váltottam. Hagytam kiutat hogy ha nem válik be akkor vissza az android és windovs korszakba, de egy hét után annyit nem értek hogy elajándékoztam mindent ami nem apple márkájú.

Ha apple, márkájú termékkel kezdtem volna soha nem jegyeztem volna meg a laggolás szót a lefagyás, a gyorsítótás ürítést, nem tapasztaltam volna a rendszerigény problémáit, már bánom hogy rossznak tartottam az apple márkát. Mindenem apple márkájú! van 2 ipad-em 2 iphone 1 macbook, jön az appletv, apple monitor, semmilyen más márkát többet az életben a kezembe nem akarok fogni. Ez csak az én véleményem. Korábban az asus, fujitsusiemens, huawei, sony, samsung, márkákat tartottam jónak.

Ha újkorában a kedvenc huawei tablettem a kezembe kellene fognom elkapna az ideg mert lassú alig lehet érinteni mindenféle reklám meg hibaüzenet kínoz. Vannak akik ellenkezően vélekednek mert pont egy többször leejtett iphone 6s-el kezdtek akkor amikor a szoftverrel probléma volt és az alapján ítélték meg a teljes márkát. Az iphone 6s-2016-ban volt egy frissítési baki ami miatt hamar merült az aku és nehezen indult be, utána 2017-ig lassú volt. És olyan érzékeny hogy egy kisebb esés is mikoprocesszortörés okoz az alaplapon. valakinek csak iphone 5-re telett hogy kipróbálja se újlenyomat se támogatás ios9 és ezért ítélte el. Olyannal is találkoztam akinek jobban bevált a navon tesco márkájú gépe mint az iphone 4s. Azért mert icloud nélkül nem lehetet másolni a képeket róla.

Sokan azért tartják rossznak mert bluetoothon nem lehet zenét küldeni ezzel a funkccióval nekem is gondom van.

Nem egy jó logót találtak egy megrágott rohatd alma én nem amiatt szeretem. Takargatom is, inkább az anyagminőség és tervezett elavulási idő miatt tetszik.

2018. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!