Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség az ASUS HD7870-...

Mi a különbség az ASUS HD7870-DC2T-2GD5 és az ASUS HD7870-DC2TG-2GD5-V2 között?

Figyelt kérdés

HD7870-DC2T-2GD5

[link]

HD7870-DC2TG-2GD5-V2

[link]


Tudom, hogy az egyik 2slotos a másik pedig 3.

De nagyon sok oldalon néztem és nem nagyon egyeznek a dolgok és a képek. Összekeverik az eladók is, hogy melyik melyik.

A 3slotos annyiban több, hogy 2db DVI csatlakozó van rajta ?

Valamint ha valaki megtudná mérni őket pontosan, hogy hány mm hosszú,széles,magas az nagyon remek lenne, mert szerintem elég szűkösen férne be a házamba. A gyártó honlapján Inch-ben van megadva, de ahány Inch annyi féle...


Köszönöm Nektek!



2012. nov. 28. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozókban különböznek, az órajeleik azonosak, illetve mindkettő két slotos. A DC2T-2GD5-on két darab mini DisplayPort, egy DVI és egy HDMI csatlakozó van míg a V2 modellen egy HDMI egy normál DisplayPort és két DVI csatlakozó van, méretben minimális-pár milliméteres különbség van köztük, közel 27cm hosszúak. Persze létezhet még különbség, de ha ennél többre vagy kíváncsi írj az ASUS-nak.
2012. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Topmad ***** válasza:

Szia!


Én úgy látom, hogy mindkettő dual slot hűtős. Nem hinnem, hogy két ugyanolyan lapra más hűtőt szerelnénk (mert nincs OC, teljesítményben azonosak a kártyák). A különbség a csatolófelületekben van.

Amelyiken két DVI van, azon 1 db teljes méretű Display Port van, a másikon 2x miniDisplay port. A gyártói inch-ben pedig hihetsz szerintem. Egy inch ugye 2,54 cm, tehát:


Sima: 26,416 cm (H) x 11,43 cm (M) x 4,318 cm (SZ)

V2: 26,593 cm (H) x 10,795cm (M) x 3,911 cm (SZ)


Hosszúságban nincs nagy különbség a két kártya között, baromi hosszú mindkettő! :)

Remélem segítettem valamicskét...


Üdv:

Top

2012. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

27cm sincs szóval az nem "baromi" hoszú:)

még Sharkoon Vaya ba is beleférnek tehát pl.

3 slotos kártya? honan veted ezt? szerintem egy ilyen kártya nem létezik a szabványos grafikuskártyák közt szóval nemtudom honan jött

2012. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Amugy Features ban van még különbség

Super Alloy Powers

("lényege hogy jobb anyaghasználatú")

2012. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Valószínű, hogy valahol félreolvastam a Slot kérdést.

Lényeg az, hogy nekem felesleges lenne a V2-es, de mivel kisebb a magassága, lehet, hogy csak az fog beférni... :) Majd megmérem.


Köszi mindenkinek!

2012. nov. 28. 14:36
 6/6 A kérdező kommentje:

egyébként létezik 3slotos kártya.

Valószínű, hogy ahogy nézegettem a kártyákat, összekevertem ezzel a kivitellel.

www.asus.com/Graphics_Cards/AMD_Series/HD7970DC2T3GD5/

2012. dec. 2. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!