Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani alaplapot?

Tudnátok ajánlani alaplapot?

Figyelt kérdés
Am3+ legyen , támogassa a mag feloldást,125 w td osztályos legyen,aktiválni tudjam benne a 960T 6 magosra,dvi csatlakozó ezek lennének a feltételek.Melyik a legolcsóbb,megbízható ilyen alaplap ? Tuning nem lenne.
2012. nov. 28. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénz?
2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KisCsigusz válasza:
előbb mondj egy max árat :)
2012. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

DVI a videokártyán van

nem kéne tán integrált alplapit használni...

Amugy erre a kb. 10ezres Asrock 960GM ek is képesek

.

de ha te vagy az a kérdezö aki játék miat akarja akor inkább vga n gondolkodj mint már irtuk

2012. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pénzt azért nem irtam mert a lehető legolcsóbb.De olyan 15 körül jó lenne.Videokártyának 7850 fogok venni.Dvi meg azért kéne a lapra pl ha videokártyáét cserélek és a monitoromon csak dvi van ne keljen átalakítózni.Tudom hogy vga kell a játékra.Éppen most adtam el a 6850át :)
2012. nov. 28. 15:04
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

960GM nek vam 15ezres változata is u3s3 (usb 3, sata 3 al)

igazán a többi jó és olcsó alplapokat mind felvásárolták vagy felment áruk vagy 5-10ezerel is

szóval nemtudom találsz e más ideális alaplapot

2012. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!