Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konzol Ps3 vagy Xbox360?

KisCsigusz kérdése:

Konzol Ps3 vagy Xbox360?

Figyelt kérdés

Nem rég megjelent a Ps3 Super Slim .

így felmerült a kérdés Xbox 360 avagy Ps3 ?!

néztem videót fórumot meg mindent de nem mentem vele semmire .

ps3-nak azt tudom hogy erősebb a processzora de azt hallatom gyengébb a kép minősége !?

nekem egy Ps2-em volt eddig de az ár nagyon elavult :)

így mivel megszoktam a ps kontrollert a ps3 jobb lenne.

de ez nem olyan fontos tényező .

mostani ps3 vagy xbox tulajdonosok vagy hozzá jobban értők tanácsát várom !!!

Kösssszi !


2012. nov. 28. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Xbox 360
2012. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Xbox 360
2012. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már mindkettőhöz volt szerencsém, és én azt mondom, hogy PS3 jobb választ.

Az a jó dolog a PS3-ban, hogy nem kell fizetni a live-ért, mint az x360-nál, nagyobb a hely és szerintem sokkal jobbak a csak PS3-ra készülő játékok (Ratchet and Clank, Jack and Decter,God of War,Resistance,Killzone,LittleBigPlanet,Uncharted Stb.), mint a csak X360-ra készülő játékok.

2012. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kontroller tök mindegy, egyik se rossz, amelyik van, azt szokod meg.


A képminőség meg... igaziból egyikkel sincs semmi baj, egyik sem fog zavarni, ez a jobb-rosszabb attól függ, honnan közelíted meg a kérdést. Meg nem úgy kell elképzelni, hogy egy azonos játéknál az egyik fú de jó, a másik meg úgy néz ki, mint a 90es évek játékai, gyakorlatilag fel sem fog tűnni, max. akkor ha tátott szájjal elé ülsz és egyszerre bámulod a kettőt, hogy na mibe kössek bele.


Vannak játékok, amik csak az egyikre vannak, míg másikak csak a másikra. Ezért aztán ha valamelyik játék ebből a csoportból jobban tetszik, akkor az alapján tudsz választani.


Választhatsz az alapján is, hogy kell-e neked pl. egy blu-ray lejátszó. Vagy melyiket találod szebbnek.


Vagy mennyit tudsz a későbbiekben áldozni játékokra, akarsz-e fizetni a multiplayer módért.


Én a magam részéről a PS3-t választottam, leginkább a márkahűség miatt, de nekem az tetszik jobban kinézetre is.


Egyik barátomnak Xbox360 van otthon, azon is tök jókat szoktunk játszani, igaziból tök mindegy. Először azt akartam, de aztán úgy voltam vele, hogy tele vagyok sony dolgokkal, akkor inkább ps.


Most elkezdhetjük szétcincálni őket, de a végén úgy is lesz egy konzolod, amivel tök jókat fogsz játszani és ennyi.

2012. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És persze ott van a BLURAY olvasó, a nagyobb tárhely, valamint a verekedős játékok sokkal kényelmesebbek PS3-on.
2012. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen igazatok van :) úgy gondolom hogy ps3 lesz a nyertes köszi a tanácsokat :)
2012. nov. 28. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is PS3, azért, mert elég sok nagyon jó játék van, ami PS3 exklúzív, xboxra meg nincs szinte semmi jó
2012. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!