Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kit kérjek meg hogy szerelje...

Kit kérjek meg hogy szerelje össze a gépemet?

Figyelt kérdés

Olyan oldalról akarok alkatrészeket venni,ami nem rakja nekem össze a gépet.Ha nincs vagy nem elérhető az ismerősőm akkor kit kérjek meg hogy rakja össze?

Én nem csinálnám mert nem nagyon értek hozzá.


2012. nov. 28. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen szerelő műhely van, ahol még tanácsokkal is ellátnak. Először ilyet keress, beszélg meg velök és azután cselekedj.
2012. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Google > pc szerelés
2012. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nem vágom. Van ahol 1-2K-ért összepakolják neked, de te neked az nem jó, te nem értesz hozzá, és még ismerősöd sincs kéznél aki tudná. Ha meg azt hiszed ezzel spórolsz, valszeg egy helyi kis kereskedésbe még többet fognak érte elkérni.
2012. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Van ahol 1-2K-ért összepakolják neked, de te neked az nem jó"


Te most direkt csinálod? Nem érted hogy olyan az oldal hogy nem rakják össze csak az alkatrészeket kapom kézhez és annyi.

2012. nov. 28. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:

rendelj olyan oldalról, ahol potom pénzért (1-2k) öszzerakják neked, pl

[link]

vagy

[link]

2012. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, tényleg SEMMIKÉPPEN ne ess neki egyedül. Ezernyi dolgot el lehet cseszni (voltam már techsupportos, láttam én már a fordítva beerőltetett PCI-slotos cuccokat és teljesen elferdített CPU-csatlakozót is...)
2012. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Te most direkt csinálod?"

Talán csak nem ismersz vagy mi?


"Nem érted hogy "

Igaz, félre értettem amit akartál, de ebben mondjuk segített a te kétértelmű megfogalmazásod is. Viszont akkor itt a lehetősége, hogy ott vedd ahol összepakolják(ahogy írtam is). Ha meg mégiscsak ott veszed ahol tervezted, akkor nekünk kéne tudni, hogy neked esetleg milyen ismerőseid vannak ,vagy netán milyen PC boltok vannak a könyékeden?

2012. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,tudom,hogy ott kéne venni ahol összerakják,de én most nem ott tudom.És amit akartam,hogy PC boltba összerakják rendesen,anélkül,hogy kárt tegyenek benne? És kb mennyit kérnek el érte?
2012. nov. 28. 21:51
 9/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ez az amit nem tudhatunk


hogy csinálnak e kárt és hogy menyit kérnek el töled a károkozásukért


ezt majd megtudod te személyesen és nem itt gyakorin:D érdekes is lenne...

2012. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom,hogy nem itt tudom meg,csak annyit akartam ezzel,hogy ti úgy ismeritek a PC boltok embereit,hogy szándékosan kárt okoznának?
2012. nov. 28. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!