Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Far cry 3 első kipróbálás...

Far cry 3 első kipróbálás után már cserélhetem is le a hd 7770 kártyám lowon dx 11 ben még csak nem is tartott fix 30 fps ha nem inkább 19-22-28 fps szval tapasztalatból durva a gépigénye és a grafikája maxon hát egy erős lol metro 33 ellenfele?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 00:29
 1/6 Komplikato ***** válasza:

Mivel ugyan az a motor van alatta (Dunia), mint a két Metro játék alatt és még tápolva is lett ... igen.

Nem tudom lehet "csak" DX10/10.1-ben futtatni? Vagy a B verzió veszel egy GeForce-ot, mert direkt arra van "optimalizálva"* a motor.


*Értsd máson direkt lassabban megy. :D

2012. nov. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ez nagyon durva. még a kérdést sem értettem meg. ezt eszik vagy talán isszák vagy ez valami jármű?

25 vagyok és túl öreg ehhez a témához

2012. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szabesz7 ***** válasza:
Reggel az ncore-n olvastam hozzászólásokat és ott gyengébb kártyán is Medián vitte, illetve volt aki 5770re írta h magas beállításokkal is jól futott valószínű h a felbontás nem volt túl magasan náluk.. Nekem annyi jött le azokat olvasgatva h jól van optimalizalva.
2012. nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Far cry 3-ból tudtommal az orosz verzió rosszabban fut a gépeken.

#1 hozzászólótól meg megkérdezném, hogy hogyha direkt nvidia kártyákra lett fejlesztve, akkor még a HD7950/7970-es kártyákhoz adják ajándékba a játékot? Nem tűnik túl logikusnak.

2012. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen az orosz verziót töltöttem le és rohadtul játszhatatlan még lowon is :S
2012. nov. 29. 13:01
 6/6 A kérdező kommentje:
4 gb ddr 3 133 mhz adata ramom van az ajánlott 6 giga és win7 64 bites rendszeren futtattam gondolom 8 gb ram legalább kellene hogy folyékony menyen és gondolom picivel erősebb vga is mert én a képfelbontást nem szeretném lejebb venni mert úgy nem elég tiszta a kép
2012. nov. 29. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!