Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsolhat ki és fagyhat...

Hurka90 kérdése:

Miért kapcsolhat ki és fagyhat be magától terhelés nélkül, random időközönként tökéletes hőfok és 90%-ban új alkatrészek mellett a gépem?

Figyelt kérdés

config-om:TÁP: HKC USP5565

Alaplap: Asrock 970 PRO3

Processzor: AMD FX 6100

Vga: Saphire Radeon HD 6670 1GGb DDR5

Ram: Patriot 4Gb 1333

2 db Winchester van benne mind a kettő Satás és ősrégi

Seagate és WD.Hűtések:xilence 20cm ledes 1db/12cm ledes 1db/9cm ledes2db/CPUhűtés Xilence9cm

Oprendszerem:win 7

Alaplap 2 hetes

Processzor szintúgy

VGA 1 napos,Ram szintén.

amikor megvettem ezt a konfigot és beszereltük már akkor jelentkezett ez a probléma ezért az alaplapot visszaküldtük hátha az okozza a problémát majd visszakaptuk:hibátlan. BIOS a legfrissebb! Aztán a VGA volt gyanús ezért lecseréltem azt is majd beépítés után szintén jelentkezett a probléma.

3d markt ot végig futtattuk 2 szer tökéletesen lefuttattuk extrémen megkínoztuk és 8000 pontot ért el probléma nélkül.

aztán nézünk 1 filmet és puff nézegetem internetet és puff fagyás, minecraftozok lolozok fagyás, vagy szónélkül újraindulás. sőt van hogy alap helyzetében puff fagyás:D

kínomba csak nevetni tudok mert nem tudom mi a baja.még a winyó lehet vagy a táp. kérlek segítsetek és ne azzal kezdjétek hogy szar amd mert az nem érdekel mivel intelre nem fu"ssa" .előre is köszönöm


2012. nov. 29. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
tápcsere...
2012. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinted kicsi?
2012. nov. 29. 15:51
 3/6 mpeti1996 ***** válasza:
Tuti hogy nem azzal van a baj hogy kicsi, hanem maga a táp rossz. Szerintem küldd vissza.
2012. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

őőő persze bármi megeshet hiszen a tápom pont nem az újak között van az 1 éves kb, gari már nincs rajta hát akkor újvétel :S

Köszönöm

2012. nov. 29. 15:58
 5/6 mpeti1996 ***** válasza:

HKC-t ne vegyél megint, szerintem egy nagy kalap kaki az egész.

Én ezt ajánlanám:

[link]

Ha meg egy kicsit többet szánsz rá, akkor ezt:

[link]

Ez biztos nem fog elromlani egy darabig. :D

2012. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!