Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan javíthatnám meg a...

Hogyan javíthatnám meg a billentyűzetem kábelét?

Figyelt kérdés
Van egy Gigabyte Aivia K8100 billentyűm. Sajnos nem vettem észre, hogy az asztalom kihúzható része (ahol van a billentyűzet) annak az oldalához beszorult a billentyűzetem kábele ott ahol bemegy magába a billentyűzetbe, ezért a kábel megsérült úgy, hogy a színes kábelek (nem tudom, hogy hívják pontosan) vannak már csak ott, bármi védőréteg nélkül. Gondolom, ezért is nem működik a billentyűzetem. Raktam rá celluxot úgy egy ideig működött is de már megint nem jó. Mit tudnák vele csinálni? A kábelt kihúzni nem tudom, mert a rés amin megy be a rés alatt már sérült, ami onnan tovább megy a billentyűzetbe annak semmi baja, de a résen már nem fér át. Ennek a billentyűnek a kábelen még volt vmi vastag védőréteg, hogy ne sérüljön.

2012. nov. 29. 17:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!