Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a notebookon futnak jobb...

Ezen a notebookon futnak jobb játékok közepesnél jobb beállítással? (pl. GTA IV. )

Figyelt kérdés

proc: Intel Core i5-3210M (3,10 Ghz)

RAM: 4GB DDR3 1600MHz

videokártya: Nvidia Geforce GT 635M 2GB

merevlemez: 750 giga


2012. nov. 30. 11:51
 1/7 Endre93 válasza:
Ja persze ez egy eleg jo konfiguracio...csak az lessz a helyzet hogy hamar gefo a geped...marmint kimelegedik...azert nem jok a laptopok gaming-re
2012. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Szerintem ennek a notebooknak az árából egy csúcskategóriájú pc-t lehetne összeállítani egy olyat ami mindent visz maxon. Ekkora az árbeli különbség..Mennyibe kerül egyébként? :)
2012. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg valami spéci hűtés van benne, gondolom ők is tapasztalták már amit írtok. 170ezer egyébként op rendszer nélkül és akciósan.
2012. nov. 30. 15:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen op rendszert ajánlanátok ehhez a géphez?
2012. nov. 30. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:

170 ezer az tényleg baromi olcsó még op rendszer nélkül is. Azt meg gondolom úgyis tudsz szerezni valahonnan :)

Jó üzlet. Én Win7-re esküszöm de ez abszolút személyes.

2012. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ám ha nem kell kifejezetten a laptop az általa nyújtott előnyök miatt és leginkább játszani szeretnél szerintem pc még mindig előnyösebb. Félre ne érts ezzel már jól el lehet játszani meg ott van a +hűtés amit mondtál de ennyi pénzből olyan pc-t össze lehet állítani amibe pl már egy radeon 7850M dolgozhat ami már egy másik kategória. Ráadásul nem áll fenn a túlmelegedés veszélye sem.

Ha kell a laptop bizonyos okokból megértem meg tényleg jó vétel egyébként játékra mindenképp pc javaslom mert ugyanazon összegért erősebb gépet tudsz összeállítani.

2012. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem játékra kell, hanem munkához. De hosszú távra veszem, szóval azért nem árt ha fut rajta 1-2 jobb program is. Meg van már egyébként, és nagyon meg vagyok elégedve. Windows 8 van rajta és remek az is.
2012. dec. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!