Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát érdemes...

Dani4991 kérdése:

Milyen videókártyát érdemes venni mostanában?

Figyelt kérdés

Üdv.!

Leírom nagyjából mire gondoltam: Mindenképpen "Ati" legyen, legyen rajta HDMI kimenet, ha lehet akkor Crossfire lehetőséggel rendelkezzen, 1GB ram, és maximum 30 ezer forintig terjedően. Néztem HD 7750-eket, de nem nagyon találtam olyat, amin lenne Crossfire interfész...

Segítségeteket előre is köszönöm!


2012. nov. 30. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
VTX3D/MSI/ASUS/Sapphire HD 7770 1 GB DDR5
2012. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hd7770 van 30k-ért,azon van CF támogatás,de értelmetlen össze kötni őket,nem lenne nagyobb a teljesítménye mint egy hd7850 2GB-nak önmagában.

[link]

2012. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bírom ezeket a milyen kártyát érdemes venni kérdéseket, ahol az OKOS kérdezőnk odaírja, hogy minimum 1 giga VRAM, meg legalább 128 bites busz és lehetőleg "ati" itt látszik a hozzáértés. Nem azt mondom, hogy legyen mindenki okos, fújja ezeket a dolgokat, de ha egyszer nem ért hozzá annyira, akkor ne irkáljon hülyeséget. Igen, a HD 7770 az egyik legjobb, de ez nem ati, hanem AMD kb. 2 éve. Crossfire támogatás meg tudtommal minden kártysán van a 7000 szériából.
2012. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

7750 is tud crossfire-t, csak nem kell CF híd.


Am ennyiből +1 HD7770.

2012. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Crossfire támogatás azért volt lényeg, mert hogyha a közeljövőben lesz pénzem, és esetleg videókártya "újításra" és nincs kedvem kidobni a régit, akkor veszek még egy ugyan olyat, összekötöm, aztán megvan oldva a dolog. Amúgy nem vágom, a 7750-eket összelehet kötni Crossfire-el úgy, hogy nincs rajta ilyen interfész? Ez nekem új! :)
2012. dec. 1. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.


[link]

2012. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Xtrem888:

Bár ne írtál volna, szerintem senki nem kíváncsi az ilyen kommentekre. Plusz mivel legalább 2 éve nem figyelem a videókártyák alakulását, így nem is vágom annyira, de mivel ilyen árkategóriában szinte mindegyik 1 GB GDDR5-ös memóriával van felszerelve, így TALÁN lenne rá okod, hogy kérdőre vonjál, h miért írtam oda.

De lehet az is, hogy szimplán azt akartam elérni, hogy mindenki megértsen aki belenéz ebbe a kérdésbe. :)

2012. dec. 2. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok én kritizálni senkit, de ha valaki mondjuk úgy kezdi a kérdést, hogy videokártyát szeretne, nem ért hozzá, de min. 1 giga VRAM, legalább 192 bites lehetőleg nVidia, de ti mondjátok meg, az azért nevetséges.
2012. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nem írtam oda, hogy nem értek hozzá, kimaradt. Amúgy konkrétan megvolt a kártya, csak vaciláltam a 7750 és a 7770 között, de konkrétan ezt nem akartam leírni. Azt meg h leírtam, hogy mire gondoltam nagyjából, azt pedig azért, mert hogy ha netán valaki beajánlana egy Nvidia karit, amikhet meg pláne nem vágok, akkor tudja, hogy mi alapján választok!
2012. dec. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!