Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BIOS : CPU Fan errorr indításnál?

BIOS : CPU Fan errorr indításnál?

Figyelt kérdés
sziasztok azthiszem tegnap elkezdett melegedni a processorom végig olvastam minden ilyesmi problémára választ és láttam hogy tisztitsam ki a procin a hűtőt és bordát nah hozzá is kezdtem kitisztiottam mindent frankóra és mikor kész lettem vissza raktam de tényleg vissza raktam mindent ugyan ugy és mikor bekapcsolom a gépet hát látom cpu fan error megnyomom az f1 et mert irja és megy tovább a gép amugy a cpu hőmérséklete előtte 95 celziuszt is elérte bekapcsoláskor már 60 on volt nah most nagyon ugy látszik hogy hűti normálisan mert 14 celziusz bekapcsoláskor és nagyobb menetnél megy fel 40 celziuszra és az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám kijavitani a cpu fan errort vagy hagyhatom úgy mert semmit nem tesz ?

2012. nov. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos visszakötötted a CPU FAN kábelét?:) Nekem akkor írt ilyet amikor elfelejtettem visszakötni
2012. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor írja ki ha bios reset volt, lépj be a biosba, mentés és újraindítás...többet nem írja ki.
2012. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát fan kábel ? :O vissza kötöttem persze ha a hűtőnek a kábelére gondolsz ... forog is a hűtő amugy mentettem a bios on de semmi nem változott ugyan úgy kiirja
2012. nov. 30. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj elemet cserélni az alaplapon!
2012. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!