Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon X2 4800+ és egy...

AMD Athlon X2 4800+ és egy 420 W-os táp mellé passzolna egy Inno3D 8800GTS (G92) 512MB?

Figyelt kérdés

-AMD Athlon X2 4800+ processzor,

-420 W-os táp (középkategóriás)

-2x2GB DDR2 Kingston


-Inno3D 8800GTS (G92) 512MB

[link]


Igazából arra vagyok kíváncsi a fenti processzorral a kártyát mennyire tudom kihasználni, és hogy az a 420-as táp elegendő lesz-e hozzá ?


(más kártyát nem tudok venni jelenleg, se egyéb alkatrészt pénz szűkében, egy 8800 GT-m volt és bedöglött, most veszek egy használt 8800GTS-t..)



2012. dec. 1. 22:42
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"Középkategóriás"

ha ezt így tudod akkor minden mást is tudnod kell...

ha normális táp lene véletlen akkor böven elég lesz géphez (vga-hoz)

proci is elég vga hoz viszont mai játékokhoz kevés lehet ahogy 512MB vram is

de hát ez már más kérdés...

2012. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

-Hát megmondom őszintén a táp a házzal együtt jött anno olyan 5k körüli áron. Hát hogy ez milyen táp, csak remélni tudom, hogy nem a legalja, bár eddig probléma nem volt vele, 2007-es


-Annyira nem játszom a legújabb játékokkal,

de pl. Far Cry 3-at lehet megpróbálom, még ha csak közepes vagy alacsony beállításokkal is megy, emiatt érdekel a dolog.

2012. dec. 2. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyen VGA-m van és egy húzott processzort meg egy ilyen vga-t elvisz egy olcsó 430-as noname(HKC) táp teljesen stabilan.
2013. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

noname:) aminek van márkája nem noname meg amúgy sincs olyan


hát akkor az biztos nem középkategóriás ahogy a HKC sem


elinni persze sok mindent elvisz bármilyen táp az a kérdés meddig és hogy ha probléma lesz magával visz e más hardvert is


mindenkinek magánügye végül is hogy mit és hogy használ


245W ot ehetnek kb.


annyit csak elbírhat akár milyen régi és gyenge táp is remélhetőleg de egy pontos típus meg ágkiosztás nem ártott volna de gondolom kérdező többet úgysem nézel be erre már


ahogy írtam nem igazán az a kérdés el e bírja mert nem 4870x2 és hasonló vga -ról van szó vagy pl. 9800GX2 stb...


hanem az a kérdés hogy meddig bírja el

2013. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!